Ana SayfaMedyaFOX TV Petrol Sevdası nerede çekildi, film konusu nedir, oyuncuları kimdir?

FOX TV Petrol Sevdası nerede çekildi, film konusu nedir, oyuncuları kimdir?

Yaz aylarının gelmesi ve dizilerin sezon finali yapmasıyla birlikte, bir çok televizyon kanalı prime time saatlerinde dizi yerine film yayınlıyor. Fox TV de bu akşam Petrol Sevdası filmini ekranlara getiriyor. Petrol Sevdası filmi konusu nedir? Petrol Sevdası nerede çekildi, oyuncuları kimdir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicilere keyifli bir dizi akşamı yaşatan Petrol Sevdası, izleyicilerin merak ettiği ve araştırdığı filmlerden biri oldu. Yaz ayları geldi, diziler sezon finalini yaptı. Ekranlarda yayınlanacak dizi olmayınca birçok kanal da ya yaz dizisi yayınlamaya karar verdi ya da ekranları filmlerle süsledi.

Fox TV de Petrol Sevdası filmini bu akşam izleyicilerle buluşturuyor. Bir yandan film keyfi yaşayan seyirciler, diğer yandan merak ettikleri konuları araştırıyor. Merak edilen konulardan biri de filmin nerede çekildiği, konusu ve oyuncu kadrosu oldu. İşte Petrol Sevdası filmi hakkında merak edilenler…

Petrol Sevdası konusu nedir?

Fikri, pratik zekâ, hazır cevap bir adamdır. Saf ve temiz duygulara sahiptir. Muhtar Selami’nin kızı Emine’ye aşık olan Fikri’nin hayali babasının izniyle onunla evlenip mutlu bir yuva kurmaktadır. Fakat bu hayal, Muhtarın onu kızının yanında yakalamasıyla farklı bir duruma döner. Selami öfkeyle kızını Kazım’a vereceğini beyan eder. Bu olayın gecesinde Fikri’nin rüyasına babası Necdet girer ve tarlasında hazine olduğunu söyler. Fikri yanına Hasan hocayı da alıp hazineyi aramaya gider.

İşaret edilen yeri ne kadar kazarlarsa kazsınlar, hazine falan yoktur. Hasan Hoca ve Fikri oradan ayrılır. Fakat kazdıkları yerden sızıntı şeklinde petrol çıkmaya başlar. Ve çukur belli süre sonra petrolle dolar. Fikri köye geldiğinde Kazım’ın Emine’yi istemeye gideceğini öğrenir. Karar vermiştir, Emine’yi kaçıracaktır. Öyle de yapar. O andan sonra Emine’yi kaçırır. Bir yandan tarlasında petrol çıkması diğer yandan Emine’yi kaçırması… Fikri bir maceranın içine atılmıştır. Bu macerada onu içinden çıkılmaz absürt olaylar beklemektedir.

Petrol Sevdası filmi nerede çekildi?

Petrol Sevdası filminin çekildiği ilimiz Şanlıurfa’dır.

Petrol Sevdası oyuncuları kim?

Petrol Sevdası’nın başrollerinde; Halil İbrahim Kurum, Tuğba Melis Türk, Selahattin Taşdöğen rol almaktadır.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.