FOX TV Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk merak konusu oldu. Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli? Fulya Öztürk Müge Anlı ile bağı nedir, Müge Anlı’nın ekibinde miydi? Fulya Öztürk evli mi, eşi kimdir?

FOX TV ekranlarında yepyeni bir program izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert, Show TV ekranlarında da Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programlarının sezon finali yapmasının ardından FOX TV ekranlarında başlayan Umudun Olsun programı izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Umudun Olsun programının yayın hayatına geçmesiyle birlikte programın sunucusu Fulya Öztürk de izleyiciler tarafından merak edilerek araştırılmaya başladı. Fulya Öztürk, özellikle daha önceden Müge Anlı’nın ekibinde yer alan bir isim olarak dikkat çekti.

Fulya Öztürk ile Müge Anlı’nın daha önce yan yana çekilmiş fotoğraflarını görenler adeta gözlerine inanamadı. Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında nereli? İşte merak edilen Fulya Öztürk biyografisi…

Fulya Öztürk kimdir?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, Ocak 1989 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk sene 2006 yılında televizyonculuk kariyeri başladı. 2007 senesinde Doğan TV’nin “Staj On Air” programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

Profesyonel iş kariyerine 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başladı. 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi’nde göreve başladı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı.

Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırladı. 2013 senesinde Saha Muhabirliği ‘ne başladı. Fulya Öztürk birçok üniversite ve dernekten ödüller aldı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.