Galata Wind halka arz İş Bankası ve Akbank’ta yok mu, hangi bankadan alınır?

Halka arz başvurusu onaylanan Galata Wind Enerji, 15-16 Nisan tarihlerinde talep toplamaya başladı. Ancak halka arz başvurusu yapmak isteyen bazı yatırımcılar, kendi bankalarından bu işlemi yapamadıklarını gördü. Peki, Galata Wind halka arz hangi bankalardan yapılır? Galata Wind İş Bankası ve Akbank’ta yok mu, neden yok? Garanti Bankası’ndan nasıl alınır?

Son zamanlarda SPK tarafından onay alan ve halka arz olan şirketlere bir yenisi daha eklendi. Daha önce halka arz olan Naturelgaz, Matriks, Turex ve Qua Granit’in ardından bu kez de Galata Wind Enerji’nin halka arzı onay aldı ve talep toplama işlemleri de başladı.

Ancak bazı yatırımcılar, özellikle İş Bankası ve Akbank kullanıcılar, kendi bankalarından bu işlemi gerçekleştiremediklerini görerek konuyu internette araştırmaya başladı. Galata Wind Enerji’nin hangi bankalar ve aracı kurumlar üzerinden talep topladığı da merakla araştırılan konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Galata Wind halka arz hangi bankalarda var?

Galata Wind Enerji’nin halka arzı, sadece İş Bankası ve Akbank Yatırım hesaplarından yapılamıyor. Diğer bankalar ve aracı kurumlardan halka arz işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Garanti Bankası üzerinden halka arz işlemine katılmak isteyen yatırımcıların yapması gereken işlemler ise aşağıdaki gibi yapılacaktır.

Garanti Bankası’ndan Galata Wind halka arzına nasıl katılım sağlanır?

Garanti Bankası’ndan Galata Wind Enerji halka arzına katılmak isteyen yatırımcılar, bilgisayar üzerinden sisteme giriş yaptıktan sonra;

  • Yukarıda bulunan Yatırım > Halka Arz > Hisse Senedi Halka Arz seçeneklerini tıklayın
  • Açılan sayfada Kesin Talep butonuna tıklayın
  • GWIND seçili iken Kesin Talep Giriş butonuna tıklayın
  • Açılan sayfada Maksimum 100 Minimum 1 değerlerini girin.
  • Halka arz başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Galata Wind’in halka arzında 77 lot dağıtılması beklenmektedir.

YASAL UYARI:

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.