Galata Wind halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

15-16 Nisan tarihlerinde talep toplayan Galata Wind Enerji’nin lotlarının dağıtılıp dağıtılmadığı yatırımcılar tarafından merakla araştırılıyor. Galata Wind lotları (hisseleri) dağıtıldı mı, neden dağıtılmadı, ne zaman dağıtılacak?

SPK tarafından halka arzı onaylanan Galata Wind Enerji, 15 Nisan Perşembe ve 16 Nisan Cuma tarihlerinde talep toplamıştı. Birçok banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplama işlemi gerçekleştiren Galata Wind’in, halka arzına katılan yatırımcılar, gün sonunda lotların dağıtılmadığını gördü.

Farklı bankalar ve aracı kurumlardan halka arz olan ve talep toplayan Galata Wind Enerji’nin halka arz sonuçları, yatırımcıların merakla araştırdığı konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bilindiği üzere Galata Wind Enerji’nin halka arzı öncesinde talep toplayan diğer şirketlerin halka arz sonuçları, talep toplamanın son günü akşamında yayınlanmıştı.

Galata Wind’in halka arz sonuçları ise henüz açıklanmadı. Şirketin, halka arz sonuçlarını ne zaman açıklayacağı merak edilirken bu tarihin 19 ya da 20 Nisan tarihlerinde olması da beklenenler arasında yer alıyor.

Galata Wind Enerji halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından ise yatırımcıların portföylerine lotların eklenmesi bekleniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.