Gelinim Mutfakta 10 Mart Salı puan durumu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?

0
192

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. İzleyiciler ise günün kazananını ve puan tablosunu araştırıyor. Gelinim Mutfakta 10 Mart puan tablosu nasıl? Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını hangi yarışmacı kazandı?

Yeni gün, Kanal D’nin sevilen oyunu Gelinim Mutfakta ile başlıyor. Dört kibirli gelin ile kayınvalide arasındaki mücadelede tekrar yemek yiyip ardından ana noktaları verip günün düzenini oluşturacaklar. Seyirci oyuna karşı sabırsız, oyun her zaman keyifli ve zevkli. Peki, 9 Mart Salı günü gelinimin mutfağına ilk gelen kim? Gelinim Mutfak’ın kilit pozisyonu haberimizde.

Gelinim Mutfakta’dan bugün başlayan yeni sezona Seda Sayan’ın performansıyla damga vurmaya devam etti. Oyun seyirciyi her an ekran önüne kilitleyecek.Bugün birbirinden lezzetli iki yemek yapılacak, ardından kayınvalide ve güzel sunucu ortaklaşa sıralamayı ve puanlarını belirleyecek. Sıralamaya göre gelin ve kayınvalidesi, üç aylık ödemenin sahibi olarak hafta ortasında karşılayacak. Peki, 9 Mart Salı günü gelinimin mutfağına ilk kez kim geldi? Gelinim Mutfak’ın kilit pozisyonu haberimizde.

Dudu’dan güzel başlangıç

Gelinim Mutfakta’nın performanslarına katılan Dudu ve Nuray Akdemirbey merakla doluyken, dün başlayan yeni haftada seyirci karşısına çıkmaya devam ettiler. Gelin ve kayınvalide son haftalarda yarışmaya katılarak ilk finalde elenerek hayallerine veda etti. Ancak Dudu tam tersini yaparak ilk gün altın madalya kazandı. Bu güzel yarışmacı, 18 yaşında olduğu için bu işi yapamayacağını iddia ederek, kayınvalidesi ve rakipleri için bolca terledi ve altının dörtte biri yakasında.

Dün neler oldu?

Dün, pazartesiden cumaya yapılan yarışmanın yanı sıra her geçen gün daha fazla neşe ve yayınla adını bir ev ismi haline getiren yarışmada yarışmacılar çeyrek altın ve beş altın bilezik kazandılar. Zeynep kaybettiği altın madalyayı geri kazanmayı, Aysun ise durumunu korumayı umuyor. Ayten, beladan kurtulmanın bir yolunu arar. İlk gün Dudu, gücünü göstermek için mutfağa girdi. Listenin başında Dudu ve Aysun 17 puanla birinci oldu. Zeynep ve Ayten 13 puanla ikinci sırada yer aldı.

Gelinim Mutfakta’nın bu sezon ev sahibi Onur Büyüktopçu, FatihÜrek’le milyonlarca fikri var ama macerası kısa sürüyor. Reytinglerin beklenenden düşük kalmasının ardından Seda Sayan, yeniden yapımını yeniden yapmak için seyirci karşısına çıktı. Bu planda dört gelin her gün yemek pişirmek için malzemelerini kullanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here