Gelinim Mutfakta 11 Haziran puan durumu! Bu hafta kim elendi, kim birinci oldu?

0
16
gelinim mutfakta 11 haziran

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Seda Sayın’ın renkli sunumu ile izleyicilerin karşısına çıkan Gelinim Mutfakta yarışmasında 11 Haziran 2021 Cuma gününün puan durumu merak ediliyor. Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi, kim birinci oldu kim kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, yine renkli bir hafta ile geride kaldı. Seda Sayan’ın sunumu ile izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen yarışmada gelinler kıyasıya bir mücadele içerisinde yer alıyor.

Yarışmayı kaçıranlar ise bu hafta kimin kaç puan aldığını, hangi gelinin kazandığını ve hangisinin elendiğini merak ederek konuyu internette araştırıyor.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta da elenen ve birinci olan isim bugün açıklandı. Kaynanalar arasında çekişmelerin eksik olmadığı Gelinim Mutfakta yarışmasında elenen ismi Seda Sayan açıkladı. Gelinim Mutfakta’da çeyrek altının sahibi olan gelin “Seda” oldu. Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi “Yağnur” oldu. Gelinim Mutfakta’nın 11 Haziran 2021’de yayınlanan son bölümünde elenen yarışmacı ise olmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here