Home Medya Gelinim Mutfakta 11 Mart puan durumu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 11 Mart puan durumu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?

0
154

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, hafta içi hergün ekranlara gelmeye devam ediyor. İzleyiciler ise günün kazananını merak ediyor ve araştırıyor. Gelinim mutfakta 11 Mart 2021 Perşembe puan durumu! Bugün hangi yarışmacı kazandı?

Türkiye’nin en çok izlenen gelini ve gelini Mutfakta rekabet yasası yeni bir güne başladı. Hafta ortasında ayrılan dört gelin ve kayınvalide final öncesi kozlarını paylaşacak ve altın madalya izleyicisinin dörtte biri için yarışacaklar da merak ediyor ve günün sonunda sıralamayı inceleyecek. Peki, 11 Mart 2021 Perşembe günü gelin mutfağıma ilk kez kim geldi? Gelinim Mutfak’ın kilit pozisyonu haberimizde.

Dördüncü günün heyecanını yaşayan Gelinim Mutfakta, hafta içi yayınlanan bölümleri seyirciyi ekran önüne kilitledi. Gelin ve kayınvalide günün yeme alışkanlıklarına göre mutfağa giren ve kolları sıvayıp ocak başında seslendiren gelin ve kayınvalide, aralıksız mücadeleleri bir kez daha nefes kesici olacak. Sonunda sıralama merakına bağlı olan güzel sunucu Seda Sayan’ın tanıtımıyla planda olacaklar daha renkli hale geliyor. Peki, 11 Mart 2021 Perşembe günü “Gelinim” mutfağında birincilik kazanan kim oldu? Gelinim Mutfak’ın kilit pozisyonu haberimizde.

Dudu bir kez daha listenin başında!

Pazartesi günü rakibini sindirmek için maçta çeyrek altın kazanan Dudu, ikinci çeyrekte 13 sayı atarak üçüncü oldu. Bu güzel oyuncu dün 17 puanla günü yine bitirdi. Ayten ile çekilişin çeyreğini kazanamamasına rağmen toplam puanda birinci oldu. Genç oyuncu bugün ve yarın birinci sırada yer alıyor ve hedefi kollarına beş bilezik takmak.

Dün ne oldu?

Kanal D’nin son dizisi Gelinim Mutfakta’da gelinler sebzeli kiş için yarışıyor. Dört yarışmacı, önce kayınvalidelerinden sonra Seda Sayan’dan kendilerine verilen malzemelere göre en iyi tarif ve tatlarla her şeyi yaptı. Birincilik, 17 sayı ile Aiden ve Du Du. Aiden birçok altın madalya kazandı. Aysun bunu ikinci adımda yapıyor. Zeynep 13 sayı attı, ardından 14 sayı ile yarışmacı finale girdi. Toplam puanımda son adım Aysun (39 puan).

Gelinimin Mutfakta ne oldu?

Gelinim Mutfakta’nın bu sezon ev sahibi Onur Büyüktopçu, FatihÜrek’le milyonlarca fikri var ama macerası kısa sürüyor. Reytingler hala beklenenden düşük kaldıktan sonra, Seda Sayan bir remake yapmak için seyircilerin önüne çıktı. Bu planda dört gelin her gün belirli bir saatte malzemelerle yemek pişiriyor. Daha sonra kayınvalidesi ve Seda Sayan (Seda Sayan) görüşlerini ortaya koydu. Günün galibi çeyrek altın alacak ve bu haftanın galibi beş altın bilezik alacak.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.