Home Medya Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma final puan durumu kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma final puan durumu kim kazandı, kim elendi?

0
125

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, Seda Sayan’ın renkli sunumu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında bir haftanın daha finaline gelindi. Yarışmada haftanın kazananının kim olduğu merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Kanal D Gelinim Mutfakta yarışmasında 12 Mart Cuma puan durumu hangi gelin kaynana kim kazandı hangi yarışmacı elendi?

Kanal D’nin sevilen maçı Gelinim Mutfakta bir hafta daha sona erdi. Bugün pazartesiden beri devam eden şiddetli mücadeleyle bir dönem sona erecek. İki yarışmacıdan biri hayallerine veda edecek ve yarışmadan ayrılacak. Yarışmacılar ayrıca kollarına beş adet bileklik takacaklar. Peki, 12 Mart 2021 Cuma günü gelinimin mutfağına ilk giren kişi kim? Kim elendi? Gelinim Mutfak’ın kilit pozisyonu haberimizde.

Seda Sayan’ın konuşmasıyla seyirciyi ekrana kilitleyen Gelinim Mutfakta’nın 132. haftası bugün sona erdi. Pazartesiden beri kendine güvenen dört gelin ve kayınvalide, yorulmak bilmeyen çabaları için sabırsızlıkla bekliyorlar. Herkes bu beş bileziğin hangi gelin ve kayınvalide kazanacağını bilmek istiyor. Fragmanda Aysun ve Zeynep “dönem bitmek üzere” ifadesini kullanarak işaret ediyor. İki güzel yarışmacının kararını açıklamak sinir bozucu veya keyifli olabilir. Peki, 12 Mart 2021 Cuma günü gelinimin mutfağına ilk giren kişi kim? Kim elendi? Gelinim Mutfak’ın kilit pozisyonu haberimizde.

Gelinimin mutfağında ne oldu?

Son bölüm Kanal D ekranlarında oynatılan Dudu fırtınası, Gelinim Mutfakta’yı kasıp kavurdu. Bu güzel yarışmacı, üç gün sonra dün en üst sırada yer almasına rağmen genel sıralamadaki yerini kaybetmedi. Sebzeli bir kişi hazırladı ve 22 puan topladı. En yakın rakibi Ayten 5, Aysun ise 7 sayı attı. Zeynep ile puan farkı 13’tür. İlk hafta beş altın bilezik kazanırsa büyük bir başarı elde eder.

Gelinim Mutfakta neler oluyor?

Gelinim Mutfakta’nın bu sezon ev sahibi Onur Büyüktopçu, FatihÜrek’le milyonlarca fikri var ama macerası kısa sürüyor. Reytingler hala beklenenden düşük kaldıktan sonra, Seda Sayan bir remake yapmak için seyircilerin önüne çıktı. Bu planda dört gelin her gün belirli bir saatte malzemelerle yemek pişiriyor. Daha sonra kayınvalidesi ve Seda Sayan (Seda Sayan) görüşlerini ortaya koydu. Günün galibi çeyrek altın alacak ve bu haftanın galibi beş altın bilezik alacak.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.