Home Medya Gelinim Mutfakta 16 Mart Salı puan durumu, bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 16 Mart Salı puan durumu, bugün kim kazandı?

0
185

Kanal D ekranlarında Seda Sayan’ın renkli sunumu ile yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında, 16 Mart 2021 Salı gününün kazananı merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 16 Mart Salı gün kim kazandı? Kanal D Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 16 Mart Puan durumu!

Gelinim Mutfakta, 16 Mart’ta mutfakta birinciliği kim kazandı? Kanal D’nin popüler yarışma programına çok dikkat edin ve izleyiciler bugün yine bu sorunun cevabını arıyor. Haftanın ikinci gününde gelinin skoru merak uyandırdı ve izleyiciler tarafından araştırıldı. Peki, gelinin 16 Mart’ta mutfakta aldığı puanlar nasıldı? Gelinim, 16 Mart’ta mutfakta birinci olan ve çeyrek altını kim kazandı?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışması haftanın ikinci günü başlıyor. Bugün gelinler arasındaki kıyasıya rekabete rağmen dört gelin en yüksek puanı almak ve tüm hünerlerini göstermek için mutfağa girmek için ellerinden geleni yapıyor. Peki, 16 Mart’ta “Gelinim Mutfağı” nda kazanan kim? 16 Mart’ta gelin mutfağının ana noktaları ve detayları haberimizde.

Gelinim Mutfakta 16 Mart puan durumu!

Haftanın ikinci günü Gelinim Mutfak oyununda heyecanlanmaya devam edin. Bugün mutfağa giren gelinler, yemekleri zamanında ve doğru bir şekilde hazırlamak ve en yüksek puanı almak için çok çalışıyor. Haftanın ilk günü maçta Aysun ve Dudu eşit sayılar alırken, Dudu altı çeyrek beraberlikle kazandı. Yarışmanın başlangıcından bu yana genç yarışmacı Dudu iyi bir performans sergiledi ancak bugünün noktaları da seyirciyi şaşırttı. Bugün tüm yarışmacılar yüksek puanlar için çabalıyor, çeyrek altın kazanıyor ve bu haftanın finallerine girme avantajına sahip. Önümüzdeki birkaç dakika içinde 16 Mart 2021’de gelin mutfağının durumu ile ilgili haberleri yayınlayacağız.

Gelinim Mutfakta 16 Mart kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 16 Mart kim birinci oldu? Çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı da araştırılıyor. Gelinim Mutfakta 16 Mart günün birincisi açıklandıktan sonra haberimizde olacak…

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.