Gelinim Mutfakta 23 Şubat Salı birincisi kim oldu! Gelinim Mutfakta Puan durumu

0
164
gelinim mutfakta 23 şubat

Kanal D ekranlarında yayınlanan yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta, Seda Sayan’ın renkli sunumu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta 23 Şubat kazananı kim oldu sorusu araştırılıyor. Gelinim Mutfakta 23 Şubat kim kazandı? 23 Şubat Salı çeyrek altını kim aldı? Kanal D Gelinim Mutfakta 23 Şubat puan durumu!

Kanal D ekranlarının renkli yarışması Gelinim Mutfakta hafta içi her gün izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Gelin ve kaynanaların atışması, yarışması ve Seda Sayan’ın renkli sunumu programa adeta neşe katıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler, birbirinden güzel yemekleri yapmak için adeta mücadele ediyor. Yarışmayı kaçıranlar ise internet üzerinden günün kazananının kim olduğunu araştırmaya başlıyor. 23 Şubat Salı gününün kazananı da merakla araştırılmaya başladı.

23 Şubat’ta Gelinim Mutfakta kalifiye olduktan sonra bir kazanan ertesi gün şampiyon olacak. Aysun, dün kayınvalidesinin en yüksek puanı ile çeyrek altın alan isim oldu. Bu mücadele Kanal D’nin yarışma programında devam ediyor. Seda Sayan, Gelinim Mutfak sıralamasını 23 Şubat’ta gün sonunda açıklayacak. Peki, günün “Gelinim” mutfağının galibi kim seçildi?

Gelinim Mutfakta 23 Şubat kim kazandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi henüz belli olmadı. Detaylar gelince haberimize eklenecektir.

Gelinim Mutfakta bugün neler oldu?

Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda eğlence kayınvalidesi Neriman ile birlikte “Neriman” türküsünü çaldı. Aysun, kendisini odaya kilitleyen kişiyi bulmaya çalıştı. Bayan Arthurmin yüksek sesle çığlık attı, Bayan Nulten’ı ortadan kaldırmayı umuyordu. Ayten, Esra’ya 25 puan kazandığı yemekle ödeme yapıyor. Zeynep, Aiden ile övünmemesi için onu uyardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here