Ana SayfaMedyaGelinim Mutfakta 25 Mart puan durumu! Kanal D Gelinim Mutfakta bugün kim...

Gelinim Mutfakta 25 Mart puan durumu! Kanal D Gelinim Mutfakta bugün kim kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm hızıyla sürerken günün kazananı da merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta 25 Mart 2021 Perşembe puan durumu! Gelinim Mutfakta bugün kim kaç puan aldı, Seda Sayan gelinlere kaç puan verdi? Ayten, Seda, Dudu, Aysun gelin kaçar puan aldılar?

Kana D ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Gelinim Mutfakta reytinglerdeki başarısını sürdürürken günün kazananı da yarışmayı izleyenler tarafından merak ediliyor. Seda Sayan’ın renkli sunumu ile ekranlara gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler ve kaynanalar kıyasıya bir mücadele içerisinde yer alıyor.

Aysun, Ayten, Seda ve Dudu hanım hünerlerini sergileyerek günün yemeğini en iyi şekilde sunmanın gayreti içerisinde yer alıyor. Yarışmayı kaçıran izleyiciler ise kimin kaç puan aldığını merak ederek konuyu internet üzerinde araştırıyor. Gelinim Mutfakta bugün nasıl geçti?

Gelinim Mutfakta 25 Mart Puan durumu

Seda Hanım:

Ayten Hanım:

Dudu Hanım:

Aysun Hanım:

Gelinim Mutfakta 25 Mart kim kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 25 Mart 2021 Perşembe günü kazananı henüz netlik kazanmadı. Yarışmada puanlama sonucu kazanan belli olduğunda haberimizde yer alacaktır.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.