Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Demet Akalın mı oldu? Seda Sayan hangi programı sunacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışması, adeta Demet Akalın ile Seda Sayan arasında çekişmeli olayların sonucu gibi oldu. geçtiğimiz sezon Seda sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasını yeni sezonda Demet Akalın’ın sunacağı öğrenildi. Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlıyor, Seda Sayan sunmayacak mı? Seda Sayan hangi programa geçti? İşte detaylar…

Star TV ekranlarında yayınlanan sabah kuşağı programını Alişan ile birlikte Demet akalın sunuyordu. Bildğiniz üzere Alişan ve Demet Akalın’ın renkli sunumları, izleyenlere de keyifli anlar yaşatıyordu. Ancak o programa hiç beklenmedik bir şekilde Seda Sayan geçiş yapmıştı.

Yaşanan bu gelişmeye çok kızan Demet Akalın ile Seda Sayan arasında adeta bir sosyal medya savaşlı yaşanmış ve ikili birbirlerine çekişmeli cümleler kullanmıştı. Bu kez karşı hamle Demet Akalın’dan geldi. Güzel sunucu Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonda yeni sunucusu oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasına geçen Demet Akalın, Seda Sayan’a adeta karşı hamle yaparak nispet yaptı. Kanal D ekranlarının çekişmeli yarışması Gelinim Mutfakta, yeni sezon için geri sayıma başladı. Yarışmacıların birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiği Gelinim Mutfakta yarışması kısa zaman sonra Kanal D ekranlarında Demet Akalın’ın sunumu ile karşınızda olacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.