Gönül Dağı 11. bölüm fragmanı izle! Gönül Dağı 10. Son bölüm HD TRT 1 tek parça full izle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, 10. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Zaman zaman duygu dolu anlar yaşatan dizinin son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin 10. Son bölüm izleme linkini araştırıyor. Gönül Dağı 10. Son bölüm tek parça izle! Gönül Dağı 11. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran yeni dizisi Gönül Dağı, 26 Aralık Cumartesi akşamı yine merakla beklenen ve izlenen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlandığı her bölüm izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen dizi, 10. Bölümüyle yine duygu dolu ve keyifli anlar yaşattı. Gönül Dağı dizisinin 10. Son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler dizinin full izleme linkine internetten ulaşmaya çalışıyor. Gönül Dağı Full HD TRT 1 izleme linki detayları haberimizde bulabilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI 10. BÖLÜM FRAGMANI

GÖNÜL DAĞI 10.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Halime ve Gülsüm, Taner ve Dilek’in aşk yaşadığını öğrendikten sonra her ikisi de evlatlarını korumak için onlarla ciddi bir konuşma yaparlar. Annelerinin bu tavrı Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Cemile’nin rahatsızlıklarından şüphelenen Döndü, onun hamile olduğunu düşünmeye başlar. Muammer’e dede olacağı müjdesini verir… Hüseyin, Muammer’in dede olacağını öğrenince karşı atağa geçer ve ondan önce dede olmak için Ramazan’ı evlendirmeye karar verir. Günışıl ile beraber Ramazan’a kız aramaya başlarlar…

Tüm bu olanlardan habersiz Asuman’ı yeniden müzikle barıştırmanın derdine düşen Ramazan’ı bekleyen sürpriz nedir? Ciritçi Abdullah ve Serdar’ın çıktığı uzun yolculuk nasıl son bulacaktır? Taner ve Dilek’in aşkını reddeden Halime ve Gülsüm bu aşkı bitirmek için ne yapacaktır?

GÖNÜL DAĞI 10. BÖLÜM İZLE

GÖNÜL DAĞI 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gönül Dağı dizisinin 10. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da ayrı bir merak konusu oldu. Gönül Dağı 11. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızda bulabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.