Gönül Dağı 30. Bölüm TRT Canlı tek parça YOUTUBE izle

TRT 1 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Gönül Dağı 29 Mayıs Cumartesi akşamı, 30. Bölümle (final bölümü) izleyicilerin karşısına çıkıyor. Gönül Dağı dizisinin 30. Bölümünü izlemek isteyenler ise konuyu araştırıyor. Gönül Dağı 30. Son bölüm tek parça izle. Gönül Dağı Youtube tek parça canlı izle.

Gönül Dağı dizisi yayınlanan her yeni bölümüyle adından sıkça söz ettiriyor. Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, 29 Mayıs Cumartesi günü sezon finaliyle izleyicilerin karşısındaki yerini alıyor. Gönül Dağı’nı internetten izlemek isteyenler, canlı yayın linki arıyor.

Gönül Dağı dizisinin heyecanla beklenen sezon finali yani 30. bölümü 29 Mayıs 2021 günü TRT 1 ekranlarındaydı. Yeni bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

Gönül Dağı 30. Bölümde ne oldu?

Zahide ve Sefer’in düğün vakti gelmiştir. Bütün kasaba düğüne hazırlanırken en büyük iş amcaoğullarına düşer. Düğün öncesi ve sonrasında oluşan tüm aksilikleri çözmeye çalışan amcaoğullarının işi hiç kolay olmayacaktır. Öte yandan herkes Fikret’in bir sorun çıkarmasından endişelenmektedir. Düğün gecesi geldiğinde Fikret düğünü zora sokacak bir hamlede bulunacak mıdır? Asuman’ın sınav sonucu açıklanmıştır. Oldukça yüksek puan alan Asuman büyük şehirlere gitmeyi mi yoksa kasabada kalmayı mı tercih edecektir? Dilek’in Gedelli’deki işleri zora girmiştir ve İstanbul’a çağrılmaktadır. Bu atama haberiyle birlikte Taner ve Dilek ne yapacaktır?

Gönül Dağı 29. Bölümde ne olmuştu?

Amcaoğulları yapılan son masraflarla birlikte ciddi bir borca girmiştir. Alacaklıların kapıya dayanmasıyla birlikte iflas ettiklerini anlayan amcaoğullarını bir de Zahide’nin yaklaşan düğünü iyice sıkıntıya sokar. Amcaoğulları bu durumu çözmek için her yolu deneyeceklerdir, fakat bu o kadar da kolay olmayacaktır. Sefer ve Zahide’nin düğün hazırlığı hızla devam ederken, masraflar da artmıştır. Bir de Sefer’in analığının akrabaları Sefer’den evi isterler. Bir yanda maddi problemler, bir yandan da oluşan ev krizi, herkesi iyice endişelendirir. Taner’in sorunları çözmek için son çare olarak yapacağı büyük fedakarlık ne olacaktır?

Gönül Dağı 30. Bölüm izle

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.