Gönül Dağı Fadime kimdir gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar kaç yaşında, nereli?

0
156
cemre melis çınar

TRT 1 ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Gönül Dağı’na yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Cemre Melis Çınar, Gönül Dağı’nda Fadime karakterine hayat verecek. Gönül Dağı Fadime kimdir, gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Cemre Melis Çınar Instagram hesabı nedir, sevgilisi kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yeni bölümleriyle izlenme rekorları kıran fenomen dizi Gönül Dağı yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitlerken diziye oyuncu takviyeleri de devam ediyor. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde oynayan güzel oyuncu Cemre Melis Çınar, Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Güzel oyuncunun hayran kitlesini sevindirecek bir gelişme yaşandı. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisinde Cemre Melis Çınar, Fadime karakterini canlandıracak. Peki Cemre Melis Çınar kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı Fadime kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Fadime karakterini Cemre Melis Çınar canlandırmaktadır.

Cemre Melis Çınar kimdir?

Cemre Melis Çınar, 13 Mayıs 1991 tarihinde dünyaya geldi. Mersin Toros Koleji’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü bitirdi. Oyunculuk eğitimine devam eden Cemre Melis Çınar,  2005 yılından beri oyunculuk kariyerine Mask-kara Tiyatrosu’nda devam etmektedir. Ayrıca uzun yıllar dans dersi alan Cemre Melis Çınar kick box sporuyla da ilgili.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here