Ana SayfaBilim ve TeknolojiGoogle Doodle Şampiyon adası oyunları masa tenisi oyunu nedir, ödüllü mü?

Google Doodle Şampiyon adası oyunları masa tenisi oyunu nedir, ödüllü mü?

Google’ın gelenekselleşen uygulamalarından biri olan Doodle yine merak uyandırdı. 23 Temmuz 2021 Cuma tarihli Doodle’da bir oyun ile duyuru yapıldı. Mini ve pikselli bir oyunla, Şampiyon adası oyunları başladı mesajı verildi. Peki, Doodle Şampiyon adası oyunları nedir ödüllü mü? Şampiyon adası oyunlarına nasıl katılım sağlanır?

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da klasik bir hal alan Doodle’da bir oyun görenlerin meraklarını uyandırdı. Bir kedinin masa tenisi oynadığı oyunun ne olduğu merak konusu oldu. Doodle’ın üzerine Mouse ile gelindiği zaman ise, Şampiyon adası oyunları başladı mesajı görüldü.

Bu mesajı görenler, Doodle’ın ne olduğunu merak ederek konuyu internette araştırmaya başladı. Peki, Google’ın Doodle’ında yer alan Şampiyon adası oyunları nedir, ne demek?

doodle oyunu

Teknoreset’in haberine göre; 2020 Olimpiyat Oyunları şu anda Japonya’nın Tokyo kentinde her şeye rağmen devam ediyor ve genel olarak Japon kültürü ve sporunu kutlamak için Google, Perşembe günü Japon animasyon evi Studio 4°C’den sanat ile yeni bir etkileşimli Doodle’ı piyasaya sürüyor. Doodle Champion Island Games olarak adlandırılan yeni Doodle, aslında oynayabileceğiniz ve Google’ın küresel bir lider panosunda izleyeceği dört takımın puanlarına katkıda bulunan bir dizi Olimpiyat etkinliği temalı 16 bit mini oyundur.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.