Gözde Kocaoğlu, ATV’nin yeni dizisi Baş Belası’nın kadrosuna katıldı

ATV ekranlarında başlayacak olan Baş Belası dizisinin kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Başarısı ile adından söz ettiren Gözde Kocaoğlu, dizinin projesine dahil oldu. Kocaoğlu’nun sevenleri, güzel oyuncunun ATV ekranlarının yeni dizisinde Baş Belası’nda hangi karakteri canlandıracağını merak etmeye başladı.

ATV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Baş Belası isimli dizi için, dizi severler beklemeye başlarken güzel oyuncu Gözde Kocaoğlu’nun da dizi kadrosuna dahil olduğu öğrenildi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Gözde Kocaoğlu Baş Belası projesine katıldı.

Gözde Kocaoğlu kimdir?

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu‘nun kardeşi olan Gözde Kocaoğlu ilk oyunculuk deneyimini konuk oyuncu olarak Yerden Yüksek isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2010 yılında rol aldığı Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ile oyunculuğa profesyonel anlamda adım atmıştır 2012 yılında ise Hırsız Adam dizisinde rol almıştır.

BAŞ BELASI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Senaryosunu Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli’nin kaleme aldığı Baş Belası dizisi, 1. bölümüyle 20 Haziran Pazar akşamı ATV’de olacak.

İrem Helvacıoğlu, Baş Belası’nda çocuğunun babası bir cinayete karıştıktan sonra ortalıktan kaybolan ve bir psikolog olan İpek karakterine hayat verecek. Seçkin Özdemir ise cinayet büro başkomiseri Şahin’i canlandıracak.

BAŞ BELASI OYUNCULARI

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı dizide;

Deneyimli oyuncular Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk yer alıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.