Hadise’nin DG marka ayakkabılarının fiyatı dudak uçuklattı!

Son zamanlarda ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’la yaşadığı aşk ve ardından yaşanan ayrılık ile magazin dünyasında en çok konuşulan isimlerin başında gelen Hadise, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla yine gündeme geldi.

Hadise’nin bu kez gündeme geldiği konu ise ayakkabıları. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Kırmızı bir elbise ile boydan çekilmiş fotoğrafını paylaşan Hadise’nin ayağındaki sandalet dikkatlerden kaçmadı. Dolce & Gabbana marka ayakkabıların fiyatı ise dudak uçuklattı. Hadise’nin ayakkabılarının fiyatı ise tam 11 bin 950 TL. Güzel oyuncunun ayakkabı fiyatı, sosyal medyada da gündem olacak cinsten. Hadise’nin ayakkabılarının fiyatını merak edenler, konuyu internette araştırmaya başladı. Hadise’nin DG ayakkabı fiyatı ne kadar? Hadise’nin DG ayakkabısı kaç TL? gibi araştırmalar da internette sıkça araştırılıyor!

TAM 11 BİN 950 TL

Hadise’nin Instagram hesabında paylaşarak takipçilerinin dikkatlerini üzerine çektiği sandalet ayakkabıların internet satış fiyatı tam 11 bin 950 TL ile dudakları uçuklattı. Ayakkabı, ayda 3 bin 983 TL 33 kuruş ödeme ile 3 taksitte alınabiliyor. Bu fiyatı görenler şaşırmaktan kendini alamadı. İşte Hadise’nin ayakkabılarının online internet mağazasındaki fiyatı!

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.