Hafsanur Sancaktutan dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını açıkladı

Antalya’da yaşanan ve kamuoyunda Elmalı Davası olarak bilinen olayın ardından, oyuncu Hafsanur Sancaktutan da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi. Hafsanur Sancaktutan kimdir, kaç yaşında, nereli? Hafsanur Sancaktutan hangi dizilerde oynadı?

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını açıkladı. Sancaktutan’ın açıklamalarından sonra kendisine destek de gecikmedi. Gerek Sancaktutan’ın sevenleri gerekse ünlüler, kendisine destek verdi.

Antalya’da yaşanan Elmalı davası olarak bilinen iki kardeşin cinsel istismarı olayının ardından ünlülerden tepkiler gecikmedi. Tepkilerle birlikte bazı ünlüler de cinsel istismarcılarını ifşa etti. Avukat Feyza Altun’un ardından Hafsanur Sancaktutan da dedesi tarafından cinsel istismara uğradığını açıkladı.

Sancaktutan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İtiraf ediyorum! Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşım tarafından taciz edildim. Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum.” dedi.

Kendisine destek veren isimlerden biri de arkadaşının babası tarafından cinsel istismara uğradığını açıklayan, Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin karakteri ile tanınan Seray Kaya oldu.

“Gurur duyuyorum sizinle” diyen Seray Kaya, “Ben de çocuktum. Aileme anlatamayacak kadar çok korkmuştum ve sustum. Arkadaşımın babası tarafından defalarca uğradığım istismarın suçlusu ben değilim. Artık korkmuyorum! Birbirimizin sesi olmaya, sesini duyuramayan istismara uğrayan çocukların sesi olmaya devam edeceğim” sözlerini kullandı.

OYUNCU SERAY KAYA DA CİNSEL İSTİSMARCISINI İFŞA ETTİ HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.