Hande Yener kanser mi, ne kanseri? Hande Yener’in sağlık durumu nasıl?

Ünlü pop sanatçısı Hande Yener, kanser olduğunu açıkladı. Annesinden ve yakınlarından bu durumu gizlediğini aktaran başarılı sanatçı hayranlarını üzdü. Peki, Hande Yener kanser mi, ne kanseri? Hande Yener kanseri atlattı mı, sağlık durumu nasıl?

Yaptığı şarkılarla başarıdan başarıya koşan ve başarısı ile adından sıkça söz ettiren ünlü pop yıldızı Hande Yener, şarkıları ile eğlendirirken bu kez verdiği bir demeçte hayranlarını üzdü. Hayatında son zamanlarda yaşadığı gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulunan güzel sanatçı, kanser olduğunu açıkladı.

Hande Yener’in bu açıklamalarının ardından endişelenen güzel yıldızın hayranları kendisi hakkında detayları öğrenmek adına araştırmalara başladı. Hande Yener’in ne kanseri olduğu ve sağlık durumu merak ediliyor. Hande Yener ne kanseri, sağlık durumu nasıl? işte detaylar…

48 yaşındaki Hande Yener, verdiği bir röportajda bir senedir yakınlarından dahi gizlediği hastalığını açıkladı. 2000’lerin başında çıkış yapan başarılı sanatçı kanser olduğunu açıklayarak yaşadığı zorlu süreci anlattı. Peki Hande Yener ne kanseri? İşte sağlık durumu…

Hande Yener kanser mi, ne kanseri?

Yener, “Kendimi kontrol ederken şüphelendim ve hastaneye gittim. Akşam saati laboratuvarda bir doktorun odasına girdiğimde ‘felaket’ dediğini duydum ve yıkıldım.” dedi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.