Hasan Şaş Survivor iddialarını yalanladı

TV 8 ekranlarının efsane yarışma programı Survivor 2021, sevenleri tarafından merakla beklenirken Galatasaray’ın eski antrenörü Hasan Şaş’ın da Survivor 2021 kadrosunda olacağı iddia edilmişti. İddialara ise birinci ağızdan cevap geldi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hasan Şaş, bu iddiaları yalanladı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitleyen Survivor, 2021 yılındaki yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile Survivor 2021’deki ilk ünlü ismi açıklamıştı. Ilıcalı’nın açıklamasına göre, Survivor 2021’in ilk ünlü yarışmacısı da Cemal Hünal oldu.

Cemal Hünal haberinin gelmesinin ardından bir iddia da Galatasaray’ın eski antrenörü Hasan Şaş ile ilgili gelmişti. Hasan Şaş’ın Survivor 2021 kadrosunda yer alacağı iddiası, kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hasan Şaş, bu iddiaları yalanladı. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Hasan Şaş, “Hakkımda çıkan Survivor iddiaları yalandır. Lütfen itibar etmeyiniz” dedi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.