Hayat Bilgisi’nin Barbie’si İpek Erdem’in yeni saç stili görenleri şaşırttı

Show Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinde Barbie Gamze karakteri ile hafızalara kazınan güzel oyuncu İpek Erdem, saçlarını boyattı. İpek Erdem’in 3numara yeni saç stili, görenleri şaşkına çevirdi.

Hayat Bilgisi’nde Barbie Gamze karakterini canlandıran ve hafızalara da öyle kazınan İpek Erdem saçlarını hem 3 numaraya kestirdi hem de mor renge boyattı. İpek Erdem’in yeni saç stilini görenlerse güzel oyuncuyu tanımakta zorluk yaşadı.

‘SAÇIMIN TELİNE SARI SÜRMEM DERKEN…’

Erdem açıklamasında “Son 15 senedir işimi daha iyi yapabilmek için normal çalışmalarıma, yaptığım işlere devam ederken bir taraftan kendime ve sağlığıma doğru yolculuğuma çıktım. Malum, tahmin edersiniz ki 18 yaşında bir ülkede tanınmak ve büyük bir bir etki yaratmak her halükarda çok sarsıcıydı. Saçımın teline sarı sürmem derken sarışın bir “Barbi” olmuştum.

Bittikten sonra da uzun bir süre uzaklaşmaya çalıştım ne yalan söyleyeyim. Ama uzun zamandır sarışın olmayı seviyor ve bir ülkeye “Barbi” lakabıyla çok da güzel, nahif, öğretici. Hele ki ustam, hayran olduğum oyuncu Perran Kutman ile güzel etki etmekten dolayı son derece mutlu ve memnunum” demişti.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.