Hedef Holding halka arz sonuçları, kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

SPK’nın 7 Ekim 2021 tarihinde halka arzına onay verdiği şirketlerden biri olan Hedef Holding A.Ş.’nin halka arz sonuçları araştırılıyor. HEDEF Halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görmeye başlayacak?

Sermaye Piyasası Kurulu 7 Ekim 2021 tarihli SPK Bülteni’nde 3 şirketin halka arzını onaylamıştı. Bu şirketlerden biri de Hedef Holding A.Ş. oldu. Şirket, SPK onayı aldıktan sonra 14-15 Ekim tarihlerinde talep toplama işlemlerini gerçekleştirdi. Halka arza katılan yatırımcılar ise sonuçları araştırıyor. Hedef Holding halka arz sonuçları açıklandı mı, işte detaylar…

Hedef Holding halka arz hisse fiyatı ne kadar?

50.000.000 TL sermaye artırımı ile, 10.000.000 TL ortak satışı yolu ile toplamda 60.000.000 TL nominal değerli payın satışa sunulacağı Hedef Holding halka arzda hisse fiyatı 1,96 TL olarak belirlendi.

Hedef Holding halka arz borsa kodu ne?

İnfo Yatırım liderliğinde gerçekleşecek olan Hedef Holding halka arzında hisseler #HEDEF borsa kodu ile işlem görecek.

Hedef Holding halka arz sonuçları için tıklayın

ÖNEMLİ DUYURU: Hedef Holding dahil olmak üzere, halka arz olan tüm şirketlerin halka arzlarına dair tüm gelişmeleri, Google Play’de yer Halka Arz Hisseler adlı uygulamadan anlık bildirimlerle öğrenebilirsiniz. Uygulamayı BURADAN indirebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.