Ana SayfaMedyaHedefim Sensin konusu ne, oyuncuları kimdir? Hedefim Sensin nerede çekildi?

Hedefim Sensin konusu ne, oyuncuları kimdir? Hedefim Sensin nerede çekildi?

Star TV ekranlarında Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü yerine bu akşam ekranlara gelen Ata Demirer’in sevilen filmi Hedefim Sensin, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Hedefim Sensin filmi hakkında merak ettiklerini araştıran izleyiciler, Hedefim Sensin filminin konusunu, oyuncu kadrosunu ve nerede çekildiğini öğrenmek istiyor. Hedefim Sensin konusu nedir? Hedefim Sensin nerede çekildi? Hedefim Sensin oyuncuları kimdir? Hedefim Sensin hangi yıl çekildi? İşte detaylar…

Hedefim Sensin filmi 2018 yılında vizyona giren Ata Demirer’in sevilen bir yapımıdır. Sefirin Kızı dizisinin yerinde bu akşam ekranlara gelen film hakkında meraklı araştırmalar da sürüyor. Filmin nerede çekildiği de büyük merak konusu olan konulardan biri. Hedefim Sensin filmi hakkında detaylaı bilgilere haberimizde yer verdik. İşte Hedefim Sensin filminin detayları!

HEDEFİM SENSİN KONUSU

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

HEDEFİM SENSİN OYUNCULARI KİMDİR?

Oyuncu kadrosunda; Demet Akbağ, Ata Demirer, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can, Hakan Salınmış, Hande Dane, Ayten Uncuoğlu, Zeynep Alkan, Bilge Yenigül yer alıyor.

HEDEFİM SENSİN NEREDE ÇEKİLDİ?

Ata Demirer’in sevilen filmi Hedefim Sensin Çanakkale Gökçeada’da çekilmiştir.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.