Heijan kimdir, gerçek adı nedir, neden gözaltına alındı!

Ünlü rapçi Heijan’ın gözaltına alındığı öğrenildi. Gelen bu haberin arıdndan birçok kişi rapçi Heijan’ın kim olduğunu ve neden gözaltına alındığını merak ediyor. Heijan kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında, neden gözaltına alındı. Heijan suçu ne, tutuklandı mı?

İstanbul’da emniyet güçlerinden beklenmedik bir operasyon geldi. Ünlü rap müzik sanatçılarına yönelik yapılan operasyonda birçok kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan isimler arasında, sosyal medyada tanınan ve yaptığı müziklerle geniş kitlelere ulaşan ünlü rapçilerden Heijan da bulunuyor.

Polis ekiplerinin yaptığı operasyon sonrasında gözaltına alınan isimlerden biri olan Heijan, kısa zamanda gündemde de geniş yer buldu. Haberin gelmesinin ardından ünlü rapçilerin biyografisi de merak konusu olarak internet ortamında araştırılıyor. Heijan kimdir, gerçek adı nedir? İşte detaylar!

HEİJAN KİMDİR?

Gerçek ismi Doğan Tarda olan rapçi Heijan, 1994 yılında Van’da dünyaya gelmiştir. Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesin’i bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesine devam etti. Bir televizyon kanalında, Heijan lakabının Normal Zehir anlamına geldiğini açıklamıştır.

“Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom” gibi şarkılarıyla tanındı. Yolduzlar Çetesi adlı sinema filminde Çaycıkarakterini canlandırdı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.