Hercai 51. Son bölüm tek parça kesintisiz ATV izle!

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Hercai, 11 Aralık Cuma akşamı yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Hercai 51. Son bölüm tek parça kesintisiz HD ATV izle! Hercai 52. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Hercai, 11 Aralık Cuma akşamı da yine yeni bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizi severler tarafından merakla ve heyecanla takip edilen Hercai’nin 51. Bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin 51. Bölüm izleme linkini internette arıyor. Hercai 51. Yeni bölüm tek parça HD izle! Hercai son bölüm izle! Hercai 52. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

HERCAİ 51. BÖLÜM ÖZET

Hazar’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Azize bugüne kadar yaptıklarını affettirebilmenin tek bir yolu olduğunu düşünmektedir ancak o yolda en az kendisi kadar tehlikeli bir engeli vardır; Füsun.

Mahfuz’la ilgili aklı karışık olan Reyyan gördüğü bir rüyanın etkisiyle bebeğini kaybetme korkusu yaşamaktadır. Bir yandan babasına kavuşma, bir yandan da baba olma heyecanı yaşayan Miran ise şımartır sevdiğini, bir dediğini iki etmez, şüphelerinden, korkularından kurtulması için elinden geleni yapar.

Hazar ise oğlunun ve kızının hayatını kolaylaştırmak için bir hamle yapar. Bu hamle baba-oğlu birbirine daha da yaklaştıracaktır. Nasuh, Miran’la dede-torun olabilme yolunda bir adım atar ve onun aileye katılmasının şerefine bir yemek tertip etmek ister ancak Cihan’ın itirazıyla karşılaşır.

Miran’ın bir Şadoğlu olmasını hazmedemeyen ve kendi hakkının ona verileceğini düşünen Cihan karşı atağa geçer, dünürü Füsun’un uzattığı dostluk elini tutar. Ancak bu davranışı Nasuh’un şimşeklerini üzerine çekmesine neden olur. Tüm bunlar olurken Füsun’un korkunç planına engel olmak isteyen Azize ise Reyyan’a koşar. Ancak geç kalmıştır. Füsun Reyyan’a zarar verebilecek mi? Azize kendini affettirebilecek mi? Esma Fırat’a gerçekleri söyleyecek mi?

HERCAİ 52. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hercai dizisinin 51. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Hercai 52. bölüm fragmanını yukarıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

HERCAİ 51. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.