Hercai 64. Son bölüm tek parça full izle! Hercai 65. Yeni bölüm fragmanı izle

ATV ekranlarının ve Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Hercai, 21 Mart Pazar akşamı 64. Bölümüyle ekranlara geldi. Hercai 64. Son bölüm ATV Youtube Puhu TV izle! Hercai 65. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı izle! Hercai 65. Bölüm fragmanı izle.

ATV ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamları reytinglerdeki başarısını sürdüren Hercai dizisi, yeni bölümleriyle dizi severlerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Yayınlandığı her Pazar izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen dizi, 21 Mart akşamı 64. Bölümüyle yayınlandı. Hercai 64. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise dizinin izleme linkini aramaya başladı. Hercai 64. Son bölüm tek parça izle! Hercai 65. Bölüm fragmanı izle.

Hercai Son bölümde neler oldu?

Reyyan bu haber karşısında şok oldu, Dilşah’ının gerçek yüzüyle tekrar karşılaştı ve önlem alması gerektiğini fark etti. Aynı zamanda Azat’ın ortadan kaybolmasının suçlusu Miran’a inanan Cihan, elinde silahla nikah odasına saldırdı. Füsun’un Aslanbey Konağı’na giderken sersemlemiş bir halde ne yaptığını bilen Reyyan, Miran’dan artık gerçeği saklayamayacağını anlayınca ikisine de güzel bir gece hazırladı. Miran da o gece Reyyan’a şaşırdı ama işler beklenmedik şekilde gelişti. Miran karanlık ve feci bir yola girmek üzeredir ve onu durduran tek kişi Reyyan’dır.

Dilşah, Reyyan’ın Miran’dan saklandığı gerçeğini öğrenir ve elindeki belgeleri Reyyan’ın kozu olarak kullanmaya başlar. Ama her durumda, Reyyan kararından kurtulamayacak. Ama Umut’un onu unutmasına izin vermeyecek bir an bırakmak istedi. Düşmanlık ve kızgınlık nedeniyle en basit mutluluğa bile sahip olmadıklarını fark etti. Oğulları için düzgün düğün fotoğrafları bile kalmadı. Miran sevdiği kadının önemli kararının farkında olmadığı için onlarda hiçbir şey kalmaması için harekete geçti. Diğer her şey yapılacak. En önemli şey düğün. Bu büyük aşkı bir düğünle taçlandıracaklar. Mutlu düğünün tamamlanması için hazırlanan Azat ve Gönül, aşkları ve hayatları adına çok önemli kararlar aldı. Verecekleri bu karar işi daha da yoğunlaştıracak, Reyyan ve Miran’ın barış ve huzur için inşa ettikleri yeni ortam bozulmaya başlayacak.

Hercai 64. Bölüm izle

Hercai 65. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai’nin 64. Bölümünden sonra, 65. Bölümde neler olacağı da merakla araştırılmaya başladı. Hercai 65. Yeni bölüm fragmanı için yukarıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.