Hercai dizisi günü mü değiştirdi, neden? Hercai yeni bölüm ne zaman?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai, Cuma akşamları izleyicilerin karşısına çıkıyordu. Gün değiştiren Hercai hangi günler yayınlanacak? Hercai yeni bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak? İşte detaylar…

ATV ekranlarında yeni bölümleriyle Cuma akşamları izleyicilerin karşısına çıkan ve dizi severlerin heyecanla takip ettiği dizi Hercai, artık başka bir günde ekranlara gelecek. Hercai dizisi Cuma günleri yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkıyordu. Gününü değiştiren Hercai’nin yeni bölümleriyle ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Hercai dizisi ATV ekranlarında yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam edecek. Ancak, dizi bundan sonra Cuma akşamları değil, Pazar akşamları izleyicilerin karşısına çıkacak.

PAZAR GÜNÜ MARİA İLE MUSTAFA VARDI!

ATV ekranlarında Pazar akşamları Maria ile Mustafa dizisi yayınlanıyor ve yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyordu. Ancak Maria ile Mustafa dizisi final kararı aldı ve ekranlara veda etti. Maria ile Mustafa dizisinden boşalan Pazar akşamı prime time kuşağı da Hercai dizisine verildi. Şimdi ATV ekranlarında Cuma akşamları hangi dizinin yayınlanacağı merakla bekleniyor.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.