Hive Coin nedir, nereden ve nasıl satın alınır? Hivecoin geleceği nedir?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren altcoinlerden biri de Hive coin oluyor. Kripto para yatırımcılarının gözdesi olmaya devam eden hivecoin, yükselişi ile rağbetleri üzerine çekiyor. Peki, hiveocoin nedir, hive coin nasıl ve nereden alınır? Hive coin yükselmeye devam edecek mi geleceği var mı?

Hive Coin projesi, blok zincirine dayalı bir platformdur ve kullanıcıya hızlı ve uygun maliyetli likidite sağlamak için tasarlanmıştır.

İş modeli, bir faktörün veya henüz kapatılmamış alacakları satın aldığı ve daha sonra paranın tedarikiyle ilgilendiği faktoring etrafında döner.

Alacaklar daha düşük bir değerden satıldığından, daha uygun fiyat özellikle faktored için geçerlidir.

Satıcı, alacaklarının hızlı tasfiyesinden yararlanır.

Faktoring için, işlemler çerçevesinde toplam güvenliği de garanti eden blok zinciri kullanılır.

Ayrıca, blok zinciri, tüm hesap verilerinin bir kriptografi sistemi tarafından güvence altına alınmasını sağlar.

Ayrıca, blok zincirindeki tüm yinelenen girişler otomatik olarak ortadan kaldırılır, böylece alacakları iki kez satmak mümkün olmaz.

Potansiyel yatırımcılara daha yüksek bir güvenlik seviyesi sunmak için, kovan platformunun blok zinciri, piyasaya doğru risk verilerini sağlayan bir algoritmaya dayanmaktadır.

Bu, üçüncü şahıslar için riskin değerlendirilmesini sağlamalı ve platforma daha küçük yatırımcıları ikna etmelidir.

Hive Coin’in arkasındaki platform nasıl çalışıyor?

Hive’ın işlevselliği üç adıma bölünmüştür. İlk adımda, bir şirket finansal verilerini blok zincirine yükler.

Finansal veriler, çeşitli düğümler aracılığıyla şeffaf ve değiştirilemez bir şekilde saklanır.

Bu, verileri değiştirmenin mümkün olmadığı anlamına gelir. Şirket, likidite darboğazının ortaya çıkması durumunda alacaklarını satma imkanına sahiptir.

Blok zinciri, manipülatif olmadığı için iş dünyasının güven sorunlarını eşitliyor.

Bu, üçüncü tarafların doğru ve güvenilir verilere güvenmesini sağlar, böylece alacakların satışı karşılıklı bir avantaj sağlar. Ayrıca sistem, daha iyi bir risk değerlendirmesinin duyulabilmesi için muhatap hakkında kesin veriler sağlar.

Kovan madalyonunun mevcut piyasa değeri nedir?

Hive Coin, piyasada HVN kısaltması altında işlem görmektedir ve İlk Coin Arzını zaten tamamlamıştır.

Bu, 20 Eylül 2017’de gerçekleşti ve 9,9 milyon ABD doları değerleme ile sonuçlandı. Jeton başına fiyat 0,024 ABD dolarıydı.

Ayrıca 375 milyon token çıkarıldı. Para biriminin maksimum belirteç sınırı 500 milyondur, bu da şu ana kadar toplam belirteçlerin yalnızca% 75’inin verildiği anlamına gelir.

Ancak şu anda jeton başına fiyat 0,021 ABD dolarıdır. Bu, 8,004,450 $ ‘lık bir piyasa değeri ile sonuçlanır.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine, 11.965 milyon dolarlık piyasa değeri ve 0.319 dolarlık bir token fiyatı ile 20 Ekim’de ulaşıldı.

En düşük seviye yine 13 Ekim’deydi. O zamanki piyasa değeri 5,384 milyon ABD dolarıydı ve jeton başına fiyat 0,017 ABD dolarıydı.

Yüksek oynaklık nedeniyle, HVN oldukça istikrarsız bir para birimidir ve bu, güçlü fiyat artışlarıyla şaşırtabilir.

HVN’nin günlük işlem hacmi 100.537 $ civarında olup günlük işlemin% 78’i HVN ve Bitcoin takası ile gerçekleşmektedir. Ayrıca, ticaretin yaklaşık% 22’si Ethereum ve HVN takası tarafından üretiliyor.

Nasıl satın alınır?

Herhangi bir borsada fiat karşılığında doğrudan satın alamazsınız. Bölgeniz için en popüler kripto para borsasını seçebilir ve orada BTC satın alabilir, ardından borsalarda HVN ile takas edebilirsiniz. Altcoinleri anında ve tam tersini nasıl bitcoin’e dönüştürebileceğinizi buradan öğrenin.

Tavsiyemiz her zaman Coinbase’in ülkenizde olup olmadığını kontrol edin ve oradan satın alın – çünkü açık ara en güvenli ve en iyi düzenlenmiş bitcoin borsası. Coinbase yasal ve güvenli kripto para borsasıdır.

Ülkeniz Coinbase’de mevcut değilse iyi Coinbase alternatifleri olan borsaları  kontrol edin. Anında ve doğrudan BTC’ye takas edebilirsiniz.

Madeni paralarınızı saklamak için en iyi ve en güvenli seçenek, resmi bir madeni para cüzdanı indirmek ve bir donanım cüzdanında saklamaktır. Tavsiyemiz sadece gidip Ledger Nano S satın almaktır , bu en güvenli seçenektir . Ledger Nano S incelememizi okuyabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.