Home Magazin Hükümsüz dizisi Esma (Burçin Terzioğlu) kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında?

Hükümsüz dizisi Esma (Burçin Terzioğlu) kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında?

Hükümsüz dizisi Avukat Esma kimdir? Hükümsüz dizisi Avukat Esma gerçek adı nedir? Burçin Terzioğlu kimdir, kaç yaşında? Burçin Terzioğlu nereli?

0
271

Tv8 ekranlarında yayınlanan Hükümsüz dizisi, ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Hükümsüz dizisini merak edenler konuyu internette araştırırken merak edilen isimlerin bazıları da izleyicilerin dikkatlerini çekiyor. Hükümsüz dizisinde Avukat Esma karakterine can veren güzel oyuncu Burçin Terzioğlu da dizi severler tarafından araştırılmaya başladı. Hükümsüz dizisi Avukat Esma kimdir? Hükümsüz dizisi Avukat Esma gerçek adı nedir? Burçin Terzioğlu kimdir, kaç yaşında? Burçin Terzioğlu nereli? Hükümsüz dizisi konusu nedir? Hükümsüz nerede çekiliyor? İşte detaylar…

İlk bölümü Exxen dijital platformunda yayınlanan ve tekrar bölümüyle tv8 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Hükümsüz adlı dizi, dizi severler tarafından merak ediliyor. Bazı televizyon izleyicileri Nereden çıktı bu dizi? Diye düşünse de Hükümsüz, ilk bölümüyle aslında Exxen’de yayınlandı. 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen’de görücüye çıkan Hükümsüz, daha sonra da tekrar bölümü ile tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Dizi de bazı oyuncular da dikkat çekti. Özellikle başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu, dizi severler tarafından araştırılan isim oldu. Biz de haberimizde Burçin Terzioğlu’nun biyografisini derledik.

BURÇİN TERZİOĞLU KİMDİR?

KAÇ YAŞINDA: 9 Mart 1980 (40 yaşında)

NE İŞ YAPIYOR? Oyuncu

Etkin yıllar: 1985-günümüz

Evlilik: Murat Yıldırım (2008-2014)

Ödüller: Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncu (2016)

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Henüz 5 yaşındayken sinema dünyasına ilk adımını Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleriyle atmıştır. 1997 yılında Ali Güvenin aynı adlı albümünde yer alan “Yolcu” şarkısının klibinde oynamıştır.

Kadın İsterse dizisindeki “Demet” rolüyle parlamıştır. Fırtına dizisinde “Zeynep” karakteriyle ilk başrolünü oynadı. 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım ile evlendi. 30 Haziran 2014’te boşandılar. Ezel’de Azad Karaeski karakterini canlandırdı. 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Merhamet dizisinde “Deniz” karakterini canlandırdı. Çekimleri Kıbrıs’ta tamamlanan Halam Geldi filminde oynadı. 2015’ten 2017’ye kadar Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül Çilingir (Umman) karakteri ile başrol oynadı. Ayrıca Poyraz Karayel dizisinde tanıştığı, İlker Kaleli ile aşk yaşadı ve 2018’de ayrıldı.

2018-2020 yılları arasında Netflix’ın ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız`da “Rüya Erdem” rolünü canlandırdı. 2019 yılında ise Fox Tv’de yayınlanan dönem dizisi Kurşun`da başrol olarak yer alıp gazeteci “Leyla Devrim” karakterini canlandırdı. Aynı yıl içerisinde Güzelliğin Portresi adlı filmde “Nisan” rolünü oynadı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.