Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor? Konusu ne, oyuncuları kim?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan Hükümsüz dizisi, dizi severler tarafından merak konusu oldu. Exxen Hükümsüz dizisi hakkında detaylı bilgi isteyenler bu soruların yanıtlarını arıyor: Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor? Hükümsüz ilk bölüm ne zaman? hükümsüz dizisi konusu ne? Hükümsüz oyuncu kadrosunda kimler var? işte detaylar…

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve açılmasına sayılı günler kalan Exxen isimli dijital platformda bir dizi izleyicilerin karşısına çıkacak. Hükümsüz adlı dizi izleyiciler tarafından büyük merak konusu oldu. Hükümsüz dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve ilk bölüm tarihi araştırılmaya başladı. Biz de haberimizde Hükümsüz dizisi hakkında detayları sizler için derledik. Hükümsüz oyuncu kadrosunda kimler var? Hükümsüz konusu ne? Hükümsüz ilk bölüm ne zaman?

HÜKÜMSÜZ OYUNCU KADROSU

Hükümsüz dizisinin başrolü için ilk olarak Kurtlar Vadisi’nde Elif Eylül karakteri ile hafızalara kazınan Özgü Namal ile anlaşılmıştı. Yakın zamanda eşini kaybeden Namal, dizinin önce İstanbul daha sonra İzmir’de çekilme kararının alınmasının ardından projeden ayrıldı. Özgü Namal’ın yerine ise Burçin Terzioğlu başrole geldi. Hükümsüz dizisinin oyuncu kadrosuna; Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu gibi isimler yer alıyor.

HÜKÜMSÜZ KONUSU NE?

Hükümsüz dizisinin konusu net olarak henüz belli olmasa da günümüzde en çok değinilen konulardan kadına şiddet konusun ele alınacağı biliniyor. Dizinin sloganından da anlaşılacağı üzere kadına şiddeti önlemek adına bu konu işlenecek.

HÜKÜMSÜZ İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Hükümsüz dizisinin ilk bölüm tarihi ise henüz netlik kazanmadı. Ancak dizinin yayınlanacağı dijital platform Exxen’in Ocak ayının başlarında faaliyete geçeceği düşünülürse dizinin de çok geçmeden ilk bölümü ile Exxen’de yayınlanması bekleniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.