Hükümsüz dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı! Hükümsüz 1. Bölüm fragmanı izle!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak olan Hükümsüz dizisinin konusu, büyük bir merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Hükümsüz dizisinin ilk fragmanını yayınladı. Hükümsüz dizisi konusu nedir? Hükümsüz 1. Bölüm fragmanı izle!

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu ilk yayın günü için geri sayıma başlarken, izleyiciler de hem Exxen’in ne zaman yayına geçeceğini hem de içeriklerini merak ediyor. Exxen’de yer alacak içeriklerden biri olan Hükümsüz adlı dizi de izleyiciler tarafından büyük merak konusu olmuştu. Başrol için ilk olarak Özgü Namal ile anlaşılmış ancak dizide yapılan değişikliğin ardından Özgü Namal’ın yerine Burçin Terzioğlu Hükümsüz dizisinin başrolüne getirilmişti. Özellikle konusu merakla beklenen Hükümsüz dizisinin ilk fragmanı da Acun Ilıcalı tarafından paylaşıldı. Hükümsüz dizisinin ilk fragmanını merak edenler de konuyu internette araştırıyor. Hükümsüz 1. Bölüm fragmanı yayınlandı! Hükümsüz 1. Bölüm fragmanı izle! Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor? Hükümsüz konusu ne? Hükümsüz oyuncuları kim?

HÜKÜMSÜZ KONUSU NE?

Hükümsüz dizisi, konu olarak kadın cinayetlerini ele alacak. Yayınlanan ilk fragmanda da başrol Burçin Terzioğlu’nun vurulduğu sahne dikkat çekenler arasındaki yerini aldı. Hükümsüz dizisi, ‘Engellenebilir ger ölüm, cinayettir’ sloganı ile Exxen’de yayınlanmaya hazırlanıyor.

HÜKÜMSÜZ DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Hükümsüz dizisinin başrolü için ilk olarak Kurtlar Vadisi’nde Elif Eylül karakteri ile hafızalara kazınan Özgü Namal ile anlaşılmıştı. Yakın zamanda eşini kaybeden Namal, dizinin önce İstanbul daha sonra İzmir’de çekilme kararının alınmasının ardından projeden ayrıldı. Özgü Namal’ın yerine ise Burçin Terzioğlu başrole geldi. Hükümsüz dizisinin oyuncu kadrosuna; Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu gibi isimler yer alıyor.

HÜKÜMSÜZ DİZİSİ İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Hükümsüz dizisinin ilk bölümü, Exxen dijital platformunda 1 Ocak 2021 tarihinde ekranlara gelecek.

HÜKÜMSÜZ İLK BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.