Hülya Avşar bikinili fotoğraf paylaştı, sosyal medyada beğeni yağmuru geldi

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Hülya Avşar, sosyal medya hesabı Instagram’da paylaştığı son fotoğraf ile adeta beğeni yağmuruna tutuldu. Güzel oyuncu, Instagram hesabından üzerinde bikini ile bir fotoğraf paylaştı. Avşar’ın gönderisine, 1 saatte 35 binin üzerinde beğeni geldi.

Güzelliği ile adından söz ettiren Hülya Avşar, yıllara adeta meydan okuyor. FOX TV’de yayınlanan Masumiyet dizisinde Hale karakterini canlandıran güzel oyuncu, dizinin sezon finali yapmasıyla tatilin tadını çıkarıyor. 57 yaşındaki güzel oyuncu, üzerinde bikini ile verdiği pozu, sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Fit görüntüsü dikkat çekti

Hülya Avşar’ın paylaştığı fotoğraf, bir saat gibi kısa sürede 35 binin üzerinde beğeni aldı. Güzel oyuncunun elinde kahve ile balkonda çekindiği fotoğrafta, fit görüntüsü ise dikkatlerden kaçmadı. Sempatik ve çekici tavırlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, bu fotoğraf ile de magazin gündeminde geniş yer tutacağa benziyor.

Güzel oyuncunun fotoğrafını görenler, adeta yıllara taş çıkarıyor demekten de kendini alamadı. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla beğenileri toplayan Hülya Avşar’ın selülitlerinden kurtulduğu da dikkatlerden kaçmayan bir başka detay oldu.

İşte güzel oyuncu Hülya Avşar’ın sosyal medya hesabından paylaştığı o fotoğraf…

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.