İbo Show konuklarından İsmail Altunsaray kimdir, aslen nerelidir?

0
167
ismail altunsaray

Star TV’nin sevilen müzik programı olan İbo Show’un 6 Mart tarihli konuklarından İsmail Altunsaray izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. İsmail Altunsaray kimdir, İsmail Altunsaray aslen nerelidir? İsmail Altunsaray kaç yaşında, nereli, evli mi?

Star TV’de yayınlanan ve Cumartesi akşamları reyting rekorları kıran müzik programında, 6 Mart Cumartesi günü yine birbirinden değerli konuklar yer alıyor. Bu konuklar arasında yer alan isimlerden biri de İsmail Altunsaray. İsmail Altunsaray izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Başarılı türkücü İsmail Altunsaray hakkında detaylı bilgi sahip olmak isteyen izleyiciler için biz de haberimizi derledik. İsmail Altunsaray kimdir, kaç yaşında, nereli? İsmail ALtunsaray aslen nerelidir?

İsmail Altunsaray kimdir?

19 Ağustos 1980’de yapısal fizikte Türkiye’de dünyaya gelen İsmail Altunsaray, yeni nesil geleneksel Türk Bozlak şarkıcı ve çalgıcılarının temsilcilerindendir.

İsmail Altunsaray, 19 Ağustos 1980 Kırşehir doğumludur. 12 yaşından itibaren Türk Saz ve şarkıcı Altunsaray bağlama çalmaya başladı. Bu başarılı vokal sanatçısı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türkiye Devlet Müzik Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nden mezun oldu ve üniversitesi süresince birçok etkinliğe katıldı. İsmail Altunsaray, 2003 yılında TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği Kulübü sözleşmeli sanatçısı olarak kabul edildikten sonra birçok alanda sanat icra etmeye devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here