İbrahim Selim ile Selin Şekerci sevgili mi, aşk mı yaşıyor? İbrahim Selim kimdir, kaç yaşında?

Oyuncu Selin Şekerci’nin kendisi gibi oyuncu olan İbrahim Selim ile aşk yaşadığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü. Selin Şekerci ile İbrahim Selim aşk mı yaşıyor, sevgili mi? İbrahim Selim kimdir, kaç yaşında, nereli?

Son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan ve şu sıralar Blu TV ekranlarında yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinin hazırlıkları içerisinde bulunan Selin Şekerci hakkında, şok bir aşk dedikodusu ortaya çıktı. Güzel oyuncu Selin Şekerci’nin kendisi gibi oyuncu olan ve şu sıralar Youtube’da yaptığı canlı yayınlarla adından söz ettiren İbrahim Selim ile aşk yaşadığı iddia edildi.

“BİRBİRİMİZİ ÖZLEMİŞİZ”

Nisan ayında İbrahim Selim’in sunduğu programa konuk olan güzel oyuncu Selin Şekerci, bu fotoğrafı Instagram’dan, “Birbirimizi özlemişiz” ifadeleriyle paylaşmıştı.

“YİNE Mİ SEN GELDİN!”

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’de samimi açıklamalarda bulunan Selin Şekerci, hakkında bilinmeyenleri de anlatmıştı. Sektöre çok erken yaşta girdiğini anlatan Selin Şekerci, oyunculuk yaparken bir yandan da konservatuvara hazırlandığını ve her sene 9 Eylül Üniversitesi’nin sınavlarına girdiğini ifade etmişti.

Ünlü oyuncu, yetenek sınavı jüri üyelerinin kendisine “Yine mi sen geldin!” dediklerini dile getirmişti.

“ISRARLA SINAVLARA GİRİYORDUM”

31 yaşındaki Şekerci, “Her sene ısrarla giriyordum sınavlara. Hatta hiç unutmam bir jüri üyesinin, ‘O zaten dizilerde oynuyor, gitsin televizyona iş yapsın. Onda tiyatro enerjisi yok’ dediğini duymuştum. Sonra o jüri üyesi benim oynadığım bir dizi için seçmelere girdi. Başka bir şey söylememe gerek yok bence” sözleriyle kahkahalara boğmuştu.

İbrahim Selim kimdir?

42 yaşındaki başarılı sunucu-oyuncu İbrahim Selim, 1979’da Ankara’da doğdu. Seslendirme sanatçısı ve oyuncu İbrahim Selim aslen Artvinlidir. Selim, 3 sene biyoloji bölümü okuduktan sonra Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı’nı bitirdi. Ankara’da TRT dizilerinde oyunculuğa başladı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.