Ana SayfaGündemİkrar Duman Orhan kimdir, nereli, kaç yaşında? İkrar Duman Orhan sahte hoca...

İkrar Duman Orhan kimdir, nereli, kaç yaşında? İkrar Duman Orhan sahte hoca mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında sahte hoca olduğu iddia edilen İkrar Duman Orhan merak ediliyor. İkrar Duman Orhan kimdir, kaç yaşında, nereli? İkrar Duman Orhan sahte hoca mı, ne yaptı? Esra Erol Necla Derelili kimdir?

ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Esra Erol’da sahte hoca olduğu iddia edilen İkrar Duman Orhan konuşuluyor. Canlı yayına gelen Necla Hanım, Orhan hakkında bildiklerini canlı yayında aktarıyor. İzleyiciler, İkrar Duman Orhan kimdir, kaç yaşında, nereli gibi soruların yanıtlarını internet üzerinde araştırmaya başladı.

İkrar Duman Orhan kimdir?

Necla Derelili canlı yayına katılarak İkrar Duman Orhan isimli sahte hoca ile yaşadıklarını aktardı. Necla Hanım, “Ülkemizdeki kadınlar bunun gibi sahte hocalara inanmasınlar. İlk başta kadınların geçirdiği buhranlı, depresyon hallerini çok iyi kullanıyorlar. İstanbul’da yaşıyor. Kadınlar mağdur ediliyor” dedi.

Necla Hanım, İkrar Duman Orhan hakkında söyledikleriyle canlı yayında şok ifadeler kullandı. Orhan hakkında, şarlatan diye bahseden Necla Hanım, “Benden fotoğrafımı aldı, anne ismimi verdim. Bununla daha kötü şeyler yapabiliyorlar. Kimse fotoğrafını göndermesin anne ismini vermesin” dedi.

Bana tütsü gönderdi diyen Necla Hanım, “İyi olmak istediğiniz için iyi oluyorsunuz” dedi. Çevremde en fazla 10 tane kadını yönlendirdi. Eşiyle de tanıştım, eşi iyi bir insan diyen Necla Hanım, “Eşi de kendisi de bana anne diye hitap ederdi” dedi.

DİĞER YAZILAR

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.