Home Gündem İkranur Tirsi nasıl öldü, kim öldürdü? Müge Anlı ikranur Tirsi kimdir, nerede...

İkranur Tirsi nasıl öldü, kim öldürdü? Müge Anlı ikranur Tirsi kimdir, nerede öldü?

0
334

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında minik İkranur Tirsi’nin ölüm olayı derinleşiyor. İkranur Tirsi olayı nedir? İkranur tirsi nasıl öldü, kim öldürdü, nerede öldü?

İkranur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili soruşturma sürüyor. Geçen yıl Giresun’un bahçesinde otlayan hayvancılığa baktıktan sonra ortadan kayboldu ve cesedi üç gün sonra derede bulundu. 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili yeni gelişmeler var. 20 kişinin DNA örnekleri incelenirken; 7 kişi de sorgulandı. Baba Serdar Tirsi, kızının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak herkesin sabırlı olmasını istedi.

Giresun’un Bulancak ilçesi yakınlarındaki bir bahçede üç gün kayıp olan cenazesi bir derede bulunan İkranur Tirsi’nin (7) 27 Haziran’da öldürüldüğü şüphesiyle soruşturma başlatıldı. Geçen hafta 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İkranur’un dedesi ve amcası da dahil olmak üzere yedi kişi gözaltına alındı.

Minik İkranur’un ölümü, aynı zamanda Müge Anlı’nın planına da konu olan evinin 1 km ilerisindeki bir dere yatağında bulundu.

Şüpheliler sorgulanıyor

Bu sırrı ortaya çıkarmak için Gillesen Jandarma Komutanlığı, Inkranur Tirsi’nin ölümüyle ilgili soruşturma kapsamında 7 kişiyi gözaltına aldı. Küçük kızın dede, amca ve 3 teyzesi dahil 7 kişiyi sorgulamaya devam edin. Ekip, olayı tüm ayrıntılarıyla incelemek için şüpheliyi çapraz kontrol sürecindedir.

20 kişiden toplanan DNA örnekleri

İçişleri Bakanlığı’nın talimatına göre, İkranur Tirsi’nin ölümünü soruşturmakla görevli özel ekip çalışmalarına devam etti. Soruşturma sırasında kızın derede ölmesi ve öldürüldükten sonra dereye atılması ihtimali dikkatle araştırıldı. Bu durumda köydeki 20 kişiden (aile üyeleri dahil) DNA örnekleri alınmıştır. İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilen DNA örnekleri inceleniyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.