İş Bankası Turex alınamıyor neden? Talep verebileceğiniz mevcut bir halka arz bulunmamaktadır hatası

Turex Turizm halka arzının onaylanmasının ardından 1-2 Nisan tarihlerinde farklı bankalardan talep toplamaya başladı. Talep toplanmasında İş Bankası müşterileri, bazı sorunlarla karşılaşıyor. İş Bankası yatırım hesabı üzerinden Turex halka arzında hisse senedi neden alınamıyor? İŞ Bankası Talep verebileceğiniz mevcut bir halka arz bulunmamaktadır hatası neden oluyor? Turex İş Bankası hatası sorunu nedir? Turex iş bankasından nasıl alınır?

Turex Turizm, SPK onayının ardından halka arza başladı. Firma, 1-2 Nisan tarihlerinde talep topluyor. Farklı bankalar üzerinden birçok yatırımcı, borsada işlem görmeye başlayacak olan Turex’e katılmayı hisse senedi satın alarak kar elde etmeyi umuyor.

Birçok bankada sorun yaşanmazken, İŞ Bankası’nın belirli saatlerinde verilen alış emirlerinde ise hata görünüyor. İŞ Bankası Müşterileri, yatırım hesapları üzerinden halka arz olan Turex hisse senedi almaya çalışırken bir hata ile karşılaşıyor. Müşteriler, halka arz gerçekleştirmeye çalıştıklarında, Talep verebileceğiniz mevcut bir halka arz bulunmamaktadır hatası ile karşılaşıyor. Birçok kişi ise bu hatanın nedenini internet üzerinden araştırıyor. Peki bu hatanın nedeni nedir? Turex halka arz neden alınamıyor?

İŞ Bankasından Turex halka arz neden alınamıyor?

İŞ Bankasında çıkan hatanın sebebi,  sadece zamanla alakalı bir durum. İş Bankası üzerinden Tureks halka arzına katılmak için 10.30-12.30 saatleri arasında işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 2 Nisan Cuma saat 10.30-12.30 arasında işlem yapmak istediğinizde herhangi bir sorunla karşılaşmamanız gerekir. Yine sorun çıkarsa İŞ Bankası müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.