Justin Bieber hastalığı nedir, ne oldu?

Dünyanın tanınan şarkıcılarından Justin Bieber, sosyal medya hesabından acı haberi duyurdu. Ünlü popçu, Ramsay Hunt Sendromu’na yakalandığını söyledi. Hayranlarını üzen bu gelişmenin ardından Justin Bieber’ın hastalığı merak konusu oldu. Justin Bieber ne oldu, hastalığı nedir?

Justin Bieber, sosyal medya hesabından hastalığını açıkladı. Sevenlerini üzen genç şarkıcı, Ramsay Hunt Sendromu’na yakalandığını duyurdu.

SADECE BİR GÖZÜNÜ OYNATABİLİYOR

Justin Biebe’ın yakalandığı hastalık yüz felci olarak tanımlanıyor. Genç şarkıcının sosyal medya hesabından yayınladığı video, tek gözünü oynatabildiği görüldü. Sahnelere ne döneceği konusunda bilgisi olmadığını ve yüzünün iyileşmesi için egzersizler yapmasının elzem olduğunu belirten Bieber,  son görüntüsüyle sevenlerini üzdü. Justin Bieber, hayranlarından dua etmelerini istedi.

Instagram’da 240 milyon takipçisi bulunan şarkıcının “Sizi seviyorum ve beni dualarınızda tutun” notuyla paylaştığı video kısa sürede 21 milyon izlendi.

Ramsay Hunt Sendromu nedir

Ramsay Hunt Sendromu, çocuklarda suçiçeğine ve yetişkinlerde zona hastalığına neden  varicella zoster virüsünün neden olduğu nörolojik bir durumdur. Virüs, su çiçeği hastalığından iyileştikten ve yüzünüzdeki sinirleri tahriş etmek ve alevlendirmek için yeniden uyandıktan çok sonra bile, tüm yaşamınız boyunca vücudunuzda kalabilir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.