Kaan Yıldırım’dan Hadise ve Ebru Gündeş açıklaması! Yeniden mi ayrıldılar?

Bir barışıp bir ayrılan ve magazin dünyasında gündemden düşmek bilmeyen Kaan Yıldırım ve Hadise çiftinin yeniden ayrıldığına dair iddialar dolaşmaya başlamıştı. İddialara yanıt Kaan Yıldırım’dan geldi. Ebru Gündeş hakkında da açıklamalarda bulunan Kaan Yıldırım, Hadise’den ayrıldı mı? Kaan Yıldırım Hadise yeniden mi ayrıldı? İşte detaylar…

İddiaya göre; Kaan Yıldırım, Ebru Gündeş ile telefon görüşmesi yaptı. Şarkıcıdan gerçekleri öğrendikten sonra Hadise’yle ilişkisini noktaladığı öne sürüldü.

Ünlü oyuncu, “Hakkımda çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum” başlığı ile Instagram hesabının hikaye bölümünden flaş bir paylaşıma imza attı.

Magazin gündeminden düşmeyen Yıldırım, “Benim üçüncü bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz” ifadelerini kullandı.

34 yaşındaki ünlü isim, “Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici” mesajıyla, ayrılık kararına ilişkin dedikodulara son noktayı koydu.

Yıldırım, “Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık” açıklamasını yaptı.

Ayrılık haberinin ardından Hadise’den yeni single geldi. Ünlü popçunun ‘Hay Hay’ isimli single’ının zamanlaması manidar bulundu.

Çiftin ayrılığı için ‘reklam’ imasında bulunan Demet Akalın, ikilinin birbirini takipten çıkmasını tiye almıştı. Popçu, hayat arkadaşı Okan Kurt’a, “Bir takipten çıksana beni be. Şarkımın reklamı lazım da” ifadelerini kullanmıştı.

Her bitişin ardından yenilmiş hissetse de tekrar ayağa kalkıp yoluna devam eden bir kadının ayrılık hikayesini anlatan şarkıda geçen, “Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı susayım. İçime içime dökülen gözyaşımı kurutayım. Çok canım acısa da giriliyor yeni yola, hazırım” sözleri Kaan Yıldırım’a gönderme olarak yorumlandı.

Şarkıcının Twitter’dan geçtiğimiz günlerde yayınladığı “Bu hikayeyi en başa yazsak sonumuz değişir mi?” şeklindeki mesaj sonrası dedikodu kazanı bir kez daha kaynamıştı. 12.6 milyon takipçili Instagram’ında sadece bir kişiyi takip eden 35 yaşındaki şarkıcı, sevgilisi Kaan Yıldırım’ı silmişti. Ünlü oyuncu da popçu aşkını takip etmeyi bırakmıştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.