Kağıt Ev 1. Bölüm (ilk bölüm) STAR TV, Youtube, Puhu TV tek parça full izle

Star TV ekranlarında merakla beklenen Kağıt Ev dizisi, ilk bölümüyle izleyicilerin karşısındaki yerini aldı. Kağıt ilk bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, izleme linkini internet üzerinden araştırmaya başladı. Kağıt Ev 1. Bölüm tek parça full izle. Kağıt Ev 19 Nisan Star TV Youtube kesintisiz izle.

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen aktör Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı dizi, ilk bölümüyle dizi severleri ekranlarının başına kilitlemeyi başardı. Kağıt Ev dizisinin tutup tutmayacağı merak konusu olurken, dizinin ilk bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyen dizi severler ise izleme linkini internet üzerinde araştırmaya başladı.

Kağıt Ev dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Kağıt Ev izleme linki ve merak edilen diğer konuları haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Kağıt Ev oyuncuları kimdir?

Erdal Beşikçioğlu (Cihan)

Nur Fettahoğlu (Aylin)

Tuvana Türkay (Azra)

Nihal Koldaş (Gülsüm)

Can Nergis (Bülent)

Helin Kandemir (Cemre)

Nejat Uygur (Mert)

Bülent Gültekin (Çetin)

Yaşar Üzer (Halil)

Bulut Teker (Melisa)

Tuğçe Aykut (İnci)

Kağıt Ev konusu nedir?

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

Kağıt Ev 1. Bölüm izlemek için tıklayın

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.