Kalp Yarası Hande Velioğlu kimdir, gerçek adı nedir? Kaç yaşında, nereli?

ATV ekranlarının yeni dizisi Kalp Yarası görücüye çıktı. İlk bölümü yayınlanan Kalp Yarası dizisinin Hande’si, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Kalp Yarası Hande kimdir, gerçek adı nedir? Kalp Yarası Hande (Merve Çağıran) sevgilisi kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Kalp Yarası Hande Instagram hesabı ne?

Yaz aylarının gelmesi ve sezonluk dizilerin ara vermesi ile birlikte yeni diziler de ekranlardaki yerini almaya başladı. Yeni dizilerinden biri de ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi oldu. Kalp Yarası daha ilk bölümden, başarılı olacağının sinyallerini de verdi.

Diziyi izleyen seyirciler, bir yandan dizi hakkındaki görüşlerini sosyal medya hesaplarından paylaşırken diğer yandan da merak ettikleri oyuncuları internette araştırmaya başladı. Merak edilen oyunculardan biri de dizide Hande Velioğlu karakterini canlandıran güzel oyuncu Merve Çağıran oldu. İzleyiciler, Kalp Yarası Hande kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıyor. İşte güzel oyuncu Merve Çağıran hakkında tüm detaylar…

Kalp Yarası Hande Velioğlu kimdir?

Kalp Yarası dizisinde Hande Velioğlu karakterini canlandıran başarılı oyuncu Merve Çağıran’dır. Çağıran, 10 Kasım 1992 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldi. Küçüklüğü İzmir’de geçti, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini de İzmir’de tamamladı. 35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Merve Çağıran ilk kez Tek Türkiye dizisi ile kamera karşısına geçti. Çağıran, Şefkattepe, Elde Var Hayat, Kaçak Gelinler dizilerinde rol aldıktan sonra adından söz ettirmiştir. 2017 yılında Mert Baykal’ın yönetmenliğini üstlendiği Fi dizisinde ve Yusuf Pirhasan ile Aytaç Çiçek’in yönetmenliğini paylaştığı Kalp Atışı dizisinde yer aldı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.