Kanal 7 Emanet 135. Yeni Bölüm fragmanı izle! Youtube Emanet dizisi izle

0
199

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi, 11 Mart Perşembe 134. Bölümüyle ekranlara geldi. Emanet 134. Bölüm Kanal 7 Youtube izle! Emanet 135. Bölüm fragmanı yayınlandı mı izle youtube 12 Mart 2021 Cuma bölümü!

Emanet 134. yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Yaman’ın önünde yaşlı Seher’in yüzü yok, birkaç yıl sonra babasının mezarına giden Yaman, hafta içi yayınlanan tüm iddialı dizilerde görülebilecek Emanet dizisinin 134. bölümünde söz verdi. savaşta yer. Yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde yaygın olarak yer alan ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan Emanet 134 sahnesi aşk, drama ve heyecan dolu.

Dizi, Kanal7’nin reytinglerini kırarak fırtına gibi esmeye devam etti. Oyuncu kadrosu ve sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi hayranlarının gönlünü fetheden Emanet’in yeni dizisi için 134. fragmanı yayınlandı. 11 Mart (Perşembe) yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümüne ne olacak?

Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan’ın başrollerini paylaştığı Emanet’in yeni bölümü izleyiciyle buluşuyor. Yaman ve Seher’in aşk hikayesini konu alan hikayeler dizisinde neler yaşanacağı, insanların merakını uyandırdı. Dizi, izleyiciyi her an ekran önüne kilitler ve bir kez daha ilgi odağı olur.

Emanet 34. Bölüm özeti

Yıllar sonra Yaman’ın önünde yaşlı Seher kalmamış, babasının mezarına gitmiş ve söz vermiştir. Seher kendine bir söz verdi. Seher’in yeni kararı nedir?

Emanet, Karamel Prodüksiyon imzasını taşıyor, hafta içi her gün saat 19: 00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor ve canlı hikayeler sunuyor.

Seher ve Yaman, anne ve babasız yeğenleri Yusuf’u kutsal bir inanç olarak kabul edebilir ve izleyicilere kalp atan Emanet hikayesiyle gelebilir.

Bir yandan kız kardeşinin ölümü ile sarsılan ve yeğenini korumaya çalışan Seman, diğer yandan Yaman bir sevgili, iki gecelik bu savaşın tek şampiyonu. Sevgiyle güveni korumaya çalışan hikayeler takip edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here