Kanal 7 Emanet 139. Bölüm fragmanı youtube  18 Mart bölümü fragman izle!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Emanet yeni bölüm yayınlandıktan sonra bir sonraki bölüm fragmanı da merakla araştırılıyor. Emanet 139. Bölüm fragmanı izle! Emanet 138. Bölüm kanal 7 youtube izle!

Kanal 7’deki en popüler günlük dizi Emanet ile her Perşembe başlıyor. Kırım aile konağında yaşananlar seyirciyi tedirgin etmeye devam etti. Yaman ile Seher arasındaki kopuk ilişkide ne olacağı meraktan, araştırma yoluyla öğrenmeyi umuyor. Peki yarın ne olacak? 139. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yayınlandı.

Emanet’te (Karamel Üretimi imzasıyla yayınlanmaya devam edecek) bu haftanın dördüncü bölümü yakında yayınlanacak. Dizi haftanın beş günü yayınlanıyor ve yine televizyon karşısında kilitlenecek. Yaman ile Seher’in evliliği derinden sarsıldı ve konakta Zuhal ile İkbal’ı harekete geçirdi. Öte yandan konakta farklı olaylar yaşanmaya devam ediyor. Herkes Neslihan’ın başına gelecekleri merakla bekliyor. Peki yarın ne olacak? 139. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yayınlandı.

Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Emanet 139. bölümünün fragmanı 18 Mart Perşembe günü yayınlanacak. Neslihan’ın teyzesi, Adalet’in kartını çaldı ve yakalandı. Daha sonra olanlar ona yeni tehlikeler getirecek. Fırat ise Neslihan’dan aldığı cevaplarla mahvoldu. Yaman bu gece Emanet’e çok kızdı ve Seher’in sözleriyle şok oldu. Seher’in aşk hakkındaki sözleri Yaman’ı daha da karıştırır. Yaman’ın uğradığı adaletsizlikle karşı karşıya kalan Seher’in tek bir yolu kalmıştır. Karamel Yapım imzasına sahip olan Emanet, sürükleyici hikayesini hafta içi her gün 19: 00’da Kanal 7 ekranlarında ve daha fazlası Emanet’in 139. bölümünde karşılıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.