Home Medya Kanal 7 Emanet dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Emanet nerede çekiliyor?

Kanal 7 Emanet dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir? Emanet nerede çekiliyor?

0
216
kanal 7 emanet konusu nedir

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi, Twitter’da gündem oldu. Emanet dizisini merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Kanal 7 Emanet dizisi konusu nedir? Emanet dizisi oyuncuları kimdir, Emanet dizisi nerede çekiliyor?

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak ekranlara gelen Emanet dizisi, izleyicileri ekranlarının başına toplarken sosyal medyada da adından söz ettiriyor. Emanet dizisi bugün Twitter’da gündeme oturdu. Diziye izleyenler, favori dizilerine destek verirken, dizi hakkında merak edilenler de internette araştırılmaya başladı.

Kanal 7’de ekranlara gelen Emanet dizisinin konusu, oyuncuları ve nerede çekildiği araştırılıyor. Biz de haberimizde merakları gidermek adına Emanet dizisinin detaylarını derledik. İşte merak edilen dizi hakkında detaylar…

Emanet dizisi konusu nedir?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sessiz hayatı, Kırım ailesine giden kız kardeşinin ölümü ile sarsıldı. Artık ne pahasına olursa olsun kendine bakması gerektiğine inanıyor; beş yaşındaki yeğeni Yusuf … ama Şeyh’in işi kolay değil. Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcası olduğu için katı kuralları ve zalim davranışlarıyla ünlenmiştir, bu yüzden yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur. Sadece masumiyet ve sabırla çalışan Seher, güçlü Yaman Kırımlı ile yorulmadan savaşmaya başladı. Bu macera Kırım Köşkü’nde uzun zamandır saklı kalan bir sırrı ortaya çıkarır; Seher ve Yaman’ın gönlünde bambaşka bir kalıntı büyümeye başlayacaktır.

Emanet dizisi oyuncuları kimdir?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda ise, Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay yer almaktadır.

Emanet dizisi nerede çekiliyor?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinin çekimleri de Darıca’da yapılmaktadır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.