Kanal D İyi Aile Babası dizisi konusu ne, oyuncuları kim?

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden İyi Aile Babası izleyenlere kahkaha tufanı yaşatmaya devam ediyor. Dizi hakkında izleyicilerde bazı konular da merak ediliyor. Kanal D’nin sevilen dizisi İyi Aile Babası hakkında merak ettiği konuları araştıran dizi severler bir yandan gülerken bir yandan da dizi hakkında internet üzerinden bazı bilgileri araştırıyor. İyi Aile Babası dizisi konusu ne, İyi Aile Babası dizisi oyuncuları kimdir?

İYİ AİLE BABASI DİZİSİ KONUSU

Dizide; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

İYİ AİLE BABASI OYUNCULARI!

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Eslem Akar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.