Kanal D Yüzleşme Ebru kimdir, kaç yaşında, nereli?

0
206
yüzleşme ebru kimdir

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yüzleşme programı izleyiciler tarafından dikkatle takip ediliyor. Yüzleşme yarışmasında yer alan isimlerden biri olan Ebru Kıyak izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yüzleşme Ebru kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kanal D ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyiciler tarafından merakla ve heyecanla takpi ediliyor. Yarışmanın konsepti ve yarışmacılar da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yüzleşme yarışmasında dikkat çeken isimlerden biri de Ebru oldu. Yüzleşme Ebru Kıyak kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yüzleşme Ebru kimdir?

Ebru Kıyak güzelliği ile öne çıkıyor 22 yaşında üniversite öğrencisi. Yeme bozuklukları nedeniyle yarışmaya başvuran Ebru da İstanbul’da yaşıyor. Marka İletişimi Bölümü öğrencisi Kıyak, sosyal medyada en çok adı geçen isimlerden biri haline geldi.

Yüzleşme programı nedir?

Katılımcıların tipik sorunları arasında, karşı önlemler arasında bağımlılık, panik ataklar, aşırı kilonun neden olduğu akıl hastalığı, yeme bozuklukları, sıfır saplantı ve uykusuzluk yer alıyordu. Bu karşılaşmada yedi kişinin psikolojik sorunlarını ve gerçek hayat hikâyelerini gözden geçirecek olan başkan yardımcısı, Dr.Oytun Erbaş’ın himayesinde ve alanında uzman kişiler eşliğinde gösterilecek. Katılımcılar, soruna çözüm ararken 7 gün 24 saat aynı evde yaşıyorlar. Doktora özel doktorları ve uzman doktorlar, konut sakinlerine psikolojik ve tıbbi destek sağlayacaktır. Katılımcılar, uzmanlarla yüzleşmelerini söyleyecektir. Hazırlanan tedavi planı bu sorunları çözecektir. Yüzleşme ayrıca katılımcılara bu hastalıklarla nasıl yaşayacaklarını da öğretecek. Haftanın sonunda kendi hastalıklarını tedavi edebilen veya hastalıklarla karşı karşıya kalan katılımcılar yüzleşme odasına veda edecek. Giden katılımcının yerini yeni bir katılımcı alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here