Kayıp Onur Eker bulundu mu? Onur Eker nerede kayboldu?

Kaçan kurbanlığı yakalamak için peşinden giden 20 yaşındaki Tıp Öğrencisi Onur Eker’i arama çalışmaları sürüyor. Tüm Türkiye, kayıp Onur Eker’in nerede olduğunu merak ediyor. Kayıp Onur Eker bulundu mu, nerede? Onur Eker nerede kayboldu, ne zamandır kayıp?

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde ilginç bir kayıp vakası yaşandı. Dedesinin kaçan kurbanlık koyununu yakalamak için peşinden giden 20 yaşındaki tıp öğrencisi Onur Eker, bir daha geri dönmedi. Arama çalışmaları süren Onur Eker’in başına ne geldiği merak konusu olurken, konuyu takip edenler de Eker’in akıbetini ve bulunup bulunmadığını merak ederek araştırmalarını sürdürüyor.

Olay nasıl gerçekleşti?

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Onur Eker, bayram tatili için annesiyle birlikte ilçeye bağlı Yeşilova mahallesinde oturan dedesi Zühtü Erdoğan’ın (65) yanına geldi. Onur ve dedesi, dün öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı. Bu sırada koyun kaçarak dağlık alana doğru koşmaya başladı. Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Zühtü Erdoğan, geri dönüp kamyonetini alarak koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan giderken, Onur ise dağlık alanda koyun ile birlikte kayboldu. Zühtü Erdoğan’ın yakınlarıyla yaptığı aramadan sonuç alınamayınca polis ve jandarmaya haber verildi.

100 kişilik ekiple arandı

Arama- kurtarma ekipleri dün saat 15.00’ten itibaren arama çalışması başlattı. Gece geç saatlere kadar yapılan aramalarda Onur Eker bulunamadı. Bugün sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yeniden arama çalışması başlatıldı. Havadan helikopter destekli yapılan çalışmalarda termal kamera ve drone da kullanıldı. Yaklaşık 100 kişilik arama- kurtarma ekibinin yaptığı çalışmalara rağmen Onur’un izine rastlanmamıştı. Bu öğleden sonra özel harekat ekiplerinin de katıldığı arama çalışmaları sürüyordu.

ÖLÜ BULUNDU

Havadan helikopter destekli, termal kamera ve drone’nin da kullanıldığı arama kurtarma çalışmalarına çok sayıda ekip ile devam edilirken acı haber geldi. Tıp fakültesi öğrencisi Onur Eker ölü olarak bulundu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.