Kayseri Binbin ücreti saati, dakikası ne kadar, nasıl kullanılır, nasıl alınır?

Kayseri’de yeni faaliyete geçen scooter araçların (Binbin) ücreti ve nasıl kullanıldığı merak konusu oldu. Kayseri Bin Bin ücreti ne kadar, nasıl alınır, nasıl kullanılır? Detaylar haberimizde…

Kayseri’de caddelerde sokaklar sıklıkla karşılaşılan BinBin isimli scooterların nasıl kullanıldığı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. BinBin Scooter’lar Kayseri sokaklarında kullanan insanlar tarafından gündemde geniş yankı buluyor. Peki, bu scooterlar nasıl kullanılıyor, ücreti ne kadar?

Binbin isimli scooterlar her yerde!

Kayseri’nin meydanında, caddelerinde ve hatta sokak aralarında bile elektik direklerine ya da ağaçlara park edilmiş halde bulunan binbin isimli scooterlar merak konusu oldu. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte gençlerin sıklıkla kullandığı bu scooterlar, hakkında bilgi sahibi olmayanlar tarafından da araştırılıyor. Binbin, internette de en çok sorgulananlar arasındaki yerini aldı.

Sahilde, parkta, caddede, kampüste ve daha birçok yerde… Şehir yeniden keşfedilmeyi bekliyor…

İndir ve Haritada Bul

Başlamak için App Store ve Google Play Store’dan BinBin uygulmasını indirin. Uygulamada yer alan haritayı kullanarak size en yakın aracı bulun.

Tarat ve Sür

Aracın üzerindeki QR kodu telefonunuzla okutarak aracın kilidini kaldırıp sürmek için hazır konuma getirebilirsiniz. Şimdi güvenlik için koruyucu ekipmanlarını kullan ve ayağınla hızlanıp gaza bas!

Park et ve Fotoğraf Çek

Sürüş tamamlandı. Aracını güvenli bir noktaya park et, kilitle ve fotoğrafını çek. Şimdilik bir sonraki sefere kadar sürüşü bitirme zamanı.

Trafik olmadan ulaşım mümkün

BinBin ile tek bir sürüşte 35 km yol gidebilirsin. Şehirde trafiğe takılmadan sürüş yapmak bizce harika. Hızlı ve heyecanlı yolculuklar için haydi sende sürüşe katıl…

İşine giderken, evine gelirken, sahilde gezerken, parkta turlarken, caddede giderken yada kampüste dolaşırken BinBin yanında.

Binbin nasıl kullanılır?

Binbin kullanmak için öncelikle cep telefonunuza binbin uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra indirdiğiniz uygulamaya kayıt olup giriş yapın. Binbin kullanmak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Yüklediğiniz bakiyeleri kullanarak binbin kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bin bin ücretleri ise şu şekildedir:

Açılış ücreti: 1,75 TL

Rezerve ücreti: 0,20 TL/dk

Kullanım Dakikası: 0,69 TL

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.