Kayseri Şeker halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? Kayseri Şeker izahname!

Son zamanlarda Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuruda yaparak halka arz olmak isteyen şirketlerin sayısı artmaya başladı. Bu şirketlerden biri de Kayseri Şeker oldu. Kayseri Şeker halka arz ne zaman hangi tarihte? Kayseri Şeker borsa (BIST) kodu nedir? Kayseri Şeker taslak izahname!

Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuru yapan ve halka arz olmak isteyen şirket sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kayseri’de şeker pancarından şeker üretimi yapan ve uzun yıllardır faaliyetlerini yürüten Kayseri Şeker de SPK’ya başvuruda bulundu.

Halka arz için harekete geçen Kayseri Şeker, yatırımcıları da heyecanlandırdı. Birçok yatırımcı, Kayseri Şeker’in halka arzının ne zaman olacağını ve izahnamede hangi bilgilere yer verildiğini araştırmaya başladı. Biz de haberimizde Kayseri Şeker’in izahnamesi ile halka arz konusunda başvuru detaylarını derledik.

Kayseri Şeker halka arzı henüz onaylanmasa da SPK tarafından uygun görülmesi halinde kısa zamanda talep toplamaya başlaması bekleniyor. Şirketin halka arzı konusunda gelişmeler oldukça haberimizde yer verilecektir.

Şirket Hakkında

2 Ekim 1955 tarihinde 12 milyon lira sermaye ile kurulan ve bölgede bulunan çiftçilerin ürettiği pancarı işleyen Kayseri Şeker Fabrikası, 2006’da açılan Boğazlıyan Şeker ve Mamulleri Entegre Tesisi ve 2018’de yapılan ihaleyle ülkemize kazandırılan Turhal Şeker Fabrikası ile Kayseri Şeker, güçlü finansal yapısının ve gelecek vizyonunun güvenini vermektedir.

Kayseri Şeker, 2014, 2015, 2016, 2017 yıllarında vergi rekortmenliklerinin yanı sıra İSO 500 listesinde ilk 100’de yer alma başarısını göstermiştir.

Tokat, Kayseri, Nevşehir, Yozgat, Sivas, Amasya illerinde ve Anadolu’nun dört bir köşesindeki 21 bölge müdürlüğü ve yüzlerce köydeki ekim alanları ile bölge ekonomisi adına çok önemli bir görev üstlenen Kayseri Şeker, üretimden finansa kadar sürdürülebilirliği esas alan yönetim politikaları ile her geçen gün gücüne güç katıyor.

Kayseri Şeker halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

Kayseri Şeker’in halka arzı SPK’nın onayını beklemektedir. SPK tarafından onay alındığında halka arz tarihi ve borsa kodu da netleşecektir. Bu konuda gelişmeler oldukça halka arz bilgileri Kamu İlan 365 haber sitemizden yayınlanacaktır.

Kayseri Şeker izahname için tıklayın.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.